Невидимка• 02 декабря 2023
Можно ли из колледжа вернуться обратно в школу?
Сын после 9 класса поступил в колледж, сейчас на 2 курсе. Хочет вернуться учиться в школу. Его одноклассники сейчас в 11 классе.
Возьмут его в 11 класс или вернут в 10класс?
Подскажите, пожалуйста
Шкварочка• 02 декабря 2023
А сенс? Він коли здає НМТ та отримує свідоцтво про освіту? Якщо цього року, то може поступати в універ і не чекати закінчення коледжу. Залишилось півроку, в школі підкажуть яка різниця здачі тем, але то геморно.
На 100% знаю, що точно можна. Потрібно взяти Академ довідку за 1 курс і 1 сем 2го курса в коледжі, показати в школі і домовитися. Взяти довідку в школі, що вас беруть, віднести в коледж - вони повертають вам документи, головне там - за 9клас Св-во про базову з додатком з оцінками.
І все, оформлюєтеся в школу.
В школи дистанц., типу Оптіми, можна і зараз ще перейти, або з січня вже, залежить від того, які там у дитини оцінки і чи вам вони важливі. В звичайну з січня точно мають взяти.
І все, оформлюєтеся в школу.
Невидимка
• 02 декабря 2023
Ответ дляДонька подруги
А зачем ему это?
Чтобы раньше получить аттестат о среднем образовании.
Невидимка
• 02 декабря 2023
Ответ дляАляМ
І все, оформлюєтеся в школу.
Щиро дякую за таке пояснення