Червона рута• 02 декабря 2023
Вайбер. Як змінити номер.
Є в мене одна проблема - весь час допікають родичі. Інколи так мене вимотують , що я серйозно задумалась про зміну номера.
Але вони не лише дзвонять, але й пишуть у вайбер.
Як бути? Можливо мені підключити сім картку закордонну, щоб їм прийлоповідомлення про зміну номера? Але ж жетоді взяти таку сімку
Мені було б добре, якби вони думали, що я закордоном. немає вже моїх сил.