Вишневий цвіт• 02 декабря 2023
Куда в Киеве отдать вещи для ЗСУ
Автор, мені здається майже кожна школа опікується якоюсь бригадою, ми регулярно збираємо необхідні речі на фронт. Якщо ви на ПОХ, можна передати у 261 гімназію яка на Харківському масиві, можна залишити на вахті або, якщо хочете, я можу підійти з вами до нашого класного керівника, щоб передати спальники та інші речі
Також бажаючі можуть приносити чисті баночки від консервів для окопних свічок! Наша школа виготовляє їх постійно та передає на фронт.