Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляSmileyFace
Я наконец поняла вашу мысль. Требуя от других мобилизации, боитесь чтобы до ваших очередь не дошла, если не будет мобилизационного плана?
Якщо дійдечерга до моїх-то підуть,але не Донбас захищати,де їм колобаовнти місцеві в спину плюють
Ответ дляkh0110
Так я в курсе, но как это мешает вам пойти добровольно? Ну или хотя бы вашим мужчинам?
Якби в наш дім прийшла орда,як в ваш,то пішли б.Але вам нормально і в окупації живеться,то чому хтось має іти воювати за ВАШ дім?
Ответ дляТатьяна123
Почитайте і чекайте кацапів. Бо всі сидітимуть дома, як і ваш чоловік.
Що ж ви не відповідаєте.Дніпропетповщина вже приготувалася до окупації після згортання мобілізації,яку ви тут так активно просуваєте?
SmileyFace• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Донбасс и Крым это Украина. Разве мы не должны освободить свои земли?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мой дом не оккупирован и не был, а вот мужчины мои воюют, ради чего?
По вашей логике,тогда не надо мобилизировать с подконтрольной, верно?
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Моєму сину 20 років,він студент і не рідлягає мобілізації.А ви готуйтеся до зустрічі з одрою.
Ответ дляSmileyFace
Вы же пишите что вы в Черкассах. При чем здесь Западные области?
Бо Черкащина західніше Дніпропетровщини.
А ви географію України геть не знаєте?
Ответ дляkh0110
Это не факт, начнем с этого
А що для вас факт? Гвалтування,в якому ви особисто візьмете участь?
Ответ дляТатьяна123
🤣🤣🤣 і що, не змогли його з під вашою юбки відірвати, так тримався кріпко- кріпко? Мабудь справжній чоловьяга,як і його синачка.....
Оновив дані в реєстрі,не мобілізують поки
А ваш як?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Це не обовʼязково повинна бути ЯЗ. Потрібне нове технологічне рішення, тому що кількістю людей ми не можемо перемогти і не готові втрачати синів, братів, чоловіків. Мізки для цього є, політичної волі на це не видно. Але ж війни виграють економіки, якої в нас немає на належному рівні, тому так залежні від міжнар.допомоги. Отже потрібно волати інформаційно і це не про ті емоції, які виголошує президент і тим самим маніпулює українцями. По факту, він нічого не випросив, абсолютно. Дають виключно те що планували дати і не більше. Це дуже сумно і трагічно. Потрібні компетентні міжнародники дипломати, які фахово вестимуть роботу на міжнар.арені.
Планували нам давати тільки джавелін, для партизанщини , але не точно не хаймарси. Просто що кількість дуже обмежена - бо нема політичного рішення. Може без Кіссенджера діло піде швидше.
Ответ дляkh0110
Себя и свой дом, а ´серары’ и без отлично живут, впрочем, точно так же как и вы, только других воевать не отправляют.
’Сєпари отлично живут’
Це де? В Волновасі?
Щоб ви так всі жили
Це де? В Волновасі?
Щоб ви так всі жили
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Та ми віїдемо на западну. І так і до вас дійдуть окупанти. Прям на дивані вас с чоловіком і накриють. Бо він не хоче воювати. Ото так моде бути.
Ответ дляТатьяна123
А нащо мені готуватися? В нас немає окупації.
А ви далі ховайте своїх чоловіків,скоро буде
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А що мені готуватися - поїду в Берегово жити😉
Ответ дляkh0110
Писала выше, родные живут
Не только у вас родные есть. Информации с той стороны достаточно. А вы здесь занимаетесь пропагандой хороших русских, хотя прекрасно понимаете, что напали на нас и начали войну россияне, и они ответственны за весь происходящий ужас. Но продолжаете лживо заявлять, что они пушистые котики и никого не трогают.
Ответ дляkh0110
Границы откроют и многие введут, кто куда
Так ви ж з окупації? І так їдьте
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ваш як?
А мій дома. Зараз фільми дивиться. А ваш?
Ответ дляVinland
Ну где я писала, что они хорошие? Ваши родные живут в оккупации? Долго?
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
У нас точно не буде. Поїдемо далі. А вот у вас, якщо і далі ховатимете чоловіка і сина - то все може бути.
Ответ дляТатьяна123
Та ні, краще наші підуть після ваших😉
Ви східніше, вам першими зустрічати ’ братушек’