Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляТатьяна123
Де в нас окупанти? Ви хоть карту України подивіться. А то поки чоловік дома на дивані відлежується ’ русский мир’ к вам и сам дойдет. Так сказать и на печи вас найдет.
Дніпропетровська область в прифронтовій зоні,ви не в курсі?
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В прифронтовій, а не окупованій. Різницю не відчуваєте?
Ответ дляТатьяна123
Жити будемо. Чекати , поки ваш чоловік і син звільнятимуть землі.
Ні,сидіть в себе вдома
Ответ дляТатьяна123
А потрібно? В нього часу на це немає.
В днр оновить тоді
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,сидіть в себе вдома
Нащо? Я за безпеку. Тому відразу в Берегово. Чекати поки ваш чоловік звілтнить наші землі.
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В днр оновить тоді
Це ви планами свого чоловіка поділились? То так і буде, якщо з під юбки не вилізе.
Ответ дляолена олена
Автор, от читаю вас і багато з чим погоджуюся. Але оце ваше - ми не в зоні інтересів пуйла…. Тому воювати не підемо… ви дійсно думаєте. , що служити повинні лише вихідці з окупованих/прифронтових областей ? І вони в такому складі переможуть орків? Тоді половина хлопців з ЗСУ може спокійно йти додому, їх особистий дім можливо теж не в зоні інтересів пуйла
Так,але найбільше тут топлять за демобілізацію і домовленості саме жительки півдня і сходу.
Якщо їм байдуже під якою владою жити,то чому нам має бути не байдуже їх життя?
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якби в наш дім прийшла орда,як в ваш,то пішли б.Але вам нормально і в окупації живеться,то чому хтось має іти воювати за ВАШ дім?
Автор, якби в ваш дім ( не дай Бог) прийшла орда, то кудись йти було б пізно вже. Тому і тримають їх, щоб на сунули далі, до поки що безпечних відносно місць
Ответ дляТатьяна123
Відчуваю.Як тільки згорнуть мобілізацію-будете фронтом ви
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ми виїдемо. Вже писала не один раз про це. Тому краще за себе переживайте, та свого підюбочника.
Ответ дляТатьяна123
Їдте вже зараз в рашу
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Їдте вже зараз в рашу
То краще ви туди, а ми в Берегово.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо згорнуть, то і ви можете на фронті опинитися. Але сподіваюся , що до такого не дійде.
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Автор почала так писати тільки коли провокатори разів 10 перейшли на її особистість і написали, що їхні чоловіки нікуди не підуть, і хай воюють тільки чоловік і син автора.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але факт залишається фактом. Рідні автора не служать і вона має цьому виправдання ( далеко до фронту) . Але це не аргумент, ситуація може змінитися((
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нам потрібно сприяти їх виїзду далі на схід, раз їм все одно
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А вони воюють? Чи може вони дома сидять, поки автор тут розпинається, що це чоловіки інших повинні воювати?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Чому вона взагалі має виправдовуватись перед тими, хто теж не служить і не збирається, посилаючи на фронт інших, а збирається просто перебратись далі на захід?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Не вам питати, якщо ваші не воюють.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да не має виправдовуватися. Але кожен в першу чергу за себе відповідає, перед совістю своєю.
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не вам питати, якщо ваші не воюють.
То це автору напишіть. І запитайте. Як раз її болюча тема. Чому інші не хочуть воювати,поки її чоловік з сином бока дома на дивані наїдають😅😅😅
SmileyFace• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор создала эту тему, осуждая посторонних мужчин, которые не хотят воевать. Разве это не лицемерие, когда ее мужчины дома, а от других требовать мобилизации?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Ну, так совість чиста , бо ніхто незаконно не виїхав і не ховається, наскільки я зрозуміла.