L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Де в нас окупанти? Ви хоть карту України подивіться. А то поки чоловік дома на дивані відлежується ’ русский мир’ к вам и сам дойдет. Так сказать и на печи вас найдет.
Дніпропетровська область в прифронтовій зоні,ви не в курсі?
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В прифронтовій, а не окупованій. Різницю не відчуваєте?
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Жити будемо. Чекати , поки ваш чоловік і син звільнятимуть землі.
Ні,сидіть в себе вдома
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
А потрібно? В нього часу на це немає.
В днр оновить тоді
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,сидіть в себе вдома
Нащо? Я за безпеку. Тому відразу в Берегово. Чекати поки ваш чоловік звілтнить наші землі.
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В днр оновить тоді
Це ви планами свого чоловіка поділились? То так і буде, якщо з під юбки не вилізе.
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Автор, от читаю вас і багато з чим погоджуюся. Але оце ваше - ми не в зоні інтересів пуйла…. Тому воювати не підемо… ви дійсно думаєте. , що служити повинні лише вихідці з окупованих/прифронтових областей ? І вони в такому складі переможуть орків? Тоді половина хлопців з ЗСУ може спокійно йти додому, їх особистий дім можливо теж не в зоні інтересів пуйла
Так,але найбільше тут топлять за демобілізацію і домовленості саме жительки півдня і сходу.
Якщо їм байдуже під якою владою жити,то чому нам має бути не байдуже їх життя?
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якби в наш дім прийшла орда,як в ваш,то пішли б.Але вам нормально і в окупації живеться,то чому хтось має іти воювати за ВАШ дім?
Автор, якби в ваш дім ( не дай Бог) прийшла орда, то кудись йти було б пізно вже. Тому і тримають їх, щоб на сунули далі, до поки що безпечних відносно місць
owl62• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Навіть це нічого не гарантує в тій дикій орді.
В Волновасі теж наливали окупантам.
Один раз відмовились налити в борг...
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Відчуваю.Як тільки згорнуть мобілізацію-будете фронтом ви
Vinland• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Какие именно?
Слушайте, скринить ваши посты я не собираюсь - много чести для свидетелей ’хорошей оккупации’ и хороших ’русских освободителей’. Вы сами знаете о чем я. На сим заканчиваю бессмысленный диалог с рашаботом
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ми виїдемо. Вже писала не один раз про це. Тому краще за себе переживайте, та свого підюбочника.
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Їдте вже зараз в рашу
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Їдте вже зараз в рашу
То краще ви туди, а ми в Берегово.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо згорнуть, то і ви можете на фронті опинитися. Але сподіваюся , що до такого не дійде.
owl62• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,але настрої на форумі все ж таки відображають настрої в суспільстві.
Чи ні?
Не завжди. Наприклад, замовні статті
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Автор почала так писати тільки коли провокатори разів 10 перейшли на її особистість і написали, що їхні чоловіки нікуди не підуть, і хай воюють тільки чоловік і син автора.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але факт залишається фактом. Рідні автора не служать і вона має цьому виправдання ( далеко до фронту) . Але це не аргумент, ситуація може змінитися((
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нам потрібно сприяти їх виїзду далі на схід, раз їм все одно
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А вони воюють? Чи може вони дома сидять, поки автор тут розпинається, що це чоловіки інших повинні воювати?
owl62• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Никто
А как же ВосИм лет бомбили Донбасс?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Чому вона взагалі має виправдовуватись перед тими, хто теж не служить і не збирається, посилаючи на фронт інших, а збирається просто перебратись далі на захід?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Не вам питати, якщо ваші не воюють.
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тому і розповідаєте тут про життя в окупації
Роздвоєння особистості?
Вы таким образом пытаетесь уйти от ответа про своего мужа и сына?
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да не має виправдовуватися. Але кожен в першу чергу за себе відповідає, перед совістю своєю.
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не вам питати, якщо ваші не воюють.
То це автору напишіть. І запитайте. Як раз її болюча тема. Чому інші не хочуть воювати,поки її чоловік з сином бока дома на дивані наїдають😅😅😅
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляVinland
Ясно, слив учтён 😉
owl62• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ми тоді кріпко лоханулись, віддавши ракети раші і знищивши авіа, під їхнім тиском.
Думали , що брати навіки віків. Гітлера ж разом били
SmileyFace• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор создала эту тему, осуждая посторонних мужчин, которые не хотят воевать. Разве это не лицемерие, когда ее мужчины дома, а от других требовать мобилизации?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Ну, так совість чиста , бо ніхто незаконно не виїхав і не ховається, наскільки я зрозуміла.