Соня-сонятко• 02 декабря 2023
Mohito шубка
Хто бачив чи замовляв саме цю модель, як вона вживу?
На морози прям не розраховую, але і халат не хочеться.
Соня-сонятко
• 02 декабря 2023
Ответ дляDer_Natali
У подруги така.Каже тепла.Виглядає норм.Не зовсім халат
Супер! Дякую за відгук! А не могли б ви будь ласка спитати, як з розмірністю? В розмір йде?
Цікавий писочок• 02 декабря 2023
Ответ дляСоня-сонятко
а вы белую рассматриваете? а как ее чистить регулярно?.
Соня-сонятко
• 02 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ну по-перше вона мені не як основний одяг потрібна, а просто збити оскому). Хочеться щось таке, м´якеньке. А по-друге думаю не проблема буде її і в машинці на делікатному режимі попрати.
Цікавий писочок• 02 декабря 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ясно, тобто розбавити асортимент :) а ви в живу її бачили, маю на увазі якість хутра, щоб фоно не стало кошлатиком або обсмоктаним після прання, бо це завжди ризик з синтетичним хутром..
Соня-сонятко
• 02 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Розчішу, якщо шо). Вживу не бачила, тому і питаю тут за враження тих, хто бачив вживу.
Соня-сонятко
• 02 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Вумна вутка• 02 декабря 2023
А скільки коштує? В мене є лавандова з бершка - це любов), вона дуже тепла
Соня-сонятко
• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
2500грн, ціна солодка