Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 декабря 2023
Колоти губи чи ні?
Суть питання в темі, чи просто зробити перманент? Поділіться досвідом)
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 декабря 2023
Ответ дляСарафанное радио
І одяг, прикраса на шиї як 65+
Одяг домашній, це не постановочне фото, а ввечері після суботнього прибирання
Смурфетта• 02 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
кстати это маркер именно губастых. Почему-то на уродливые брови, носы, ресницы никто не завидует, а вот уточки именно такой себе аргумент придумали. Как это работает?
Да хз. Но большинство этих баб реально очень страшные вблизи.
Сарафанное радио• 02 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Ой, в тему)) видела сегодня в магазе такую супер телку-у нее верхняя губа мало того, что уродски оттопырена, так еще под тяжестью вниз свисала. Я аж засмотрелась. Пока они с хахалем с укоризной на меня не посмотрели. Наверняка подумали, что завидую)))
Я зависаю на рєснічкі 8Д, коли стою на касі в супермаркеті. Прям не можу відірвати погляд від нашарування норочкі😂
Радостина• 03 декабря 2023
Нижню третину і овал підтягуйте. Губи навпаки підкреслять недоліки.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Як це робити?
Смурфетта• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Снимите эти иконки с шеи.
Как вы с губами расдутыми и иконками будете?
Снегопадка• 03 декабря 2023
У Вас такие красивые губы от природы, ничего не нужно делать , только испортите. Купите блеск какой то классный прозрачный и будет прекрасно 👍
Сарафанное радио• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Але ж молоді так не вдягаються, навіть вдома. Речі морально застарілі. По поставі, по стану шиї ( як втягнута в плечі) вигляд немолодий. Хоча вам може бути і 45.
Заюшка_хозяюшка• 03 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хорошие полные губы
Только я прочитала ´половые´? )))))
Sir le Noir• 03 декабря 2023
Ответ дляПанна Кота
Как вы вес рассмотрели и неухоженный вид?
Хоть бы кто дал определение этого самого ухоженного вида.
Одни аристократки, гедонистки, эпикурейки собрались. Хоть бы себя показали.
ПС. Попалось вчера в инсте
Мошей ницца• 03 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Так, а потім та дівчина напишк тут: всі на мене заглядають, шию вивертають від краси. Тому , колоті губи - це прекрасно!
Радостина• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Як це робити?
У косметолога. Там скажуть, або платізму ботоксом розслабити + ліполітик, або наповнювати вилиці, якщо із-за птозу + ліполітик по низу. Худнути. Схоже є інсулінорезистентність або гіпотеріоз - до ендокринолога, перевірити цукор, інсулін, ттг.
Не против• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В процесі
Автор , осанку у вас все и подтянется
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Є інсулінорезистентність + гастрит, 1 хвороба просить їсти рідко, а інша часто, вага йде дуже повільно
Смурфетта• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Без навантажень і не піде
Не против• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Як це робити?
Вам врач , с отчетностью разобраться
К хорошему врачу попасть
Радостина• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
При інсулінорезистентності важко худнути. Можу порадити кето, але під наглядом лікаря. Звичайні дієти малоефективні будуть. Глюкофаж приймаєте?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Кето, на жаль, не можна, бо маю хронічний пієлонефрит, маю схильність до утворення каменів у нирках.
Ну ниче се• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не треба вам ті збільшені губи. Ви будете здаватись старше за свій вік і ще повніше. І при всьому наявному на цей час, вибачте, вульгарно.
Радостина• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Лікар скорегує. Кето не шкодить якщо грамотно підійти.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Ок, дякую, це з ендокринологом чи з дієтологом консультуватися по кето?
Королева Сарказма• 03 декабря 2023
Автор, скільки вам років? Ви зовсім смілива на Порадниці виставляти фото в домашньому
Я думаю, що вам не 45 це точно. Губи у вас хороші.
Радостина• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Краще з ендокринологом. Початок не простий, я ледь не втрачала свідомість, якби не лікар подумала б що щось не те, але то була гіпоглікемія, тому важливо з лікарем під наглядом.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Дякую, гормони інколи грають в несправедливі ігри (
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну ось фото не в домашньому) Нема мені 45)
всегдаДаДа• 03 декабря 2023
Верхняя возможно.
Но если и есть, то чуточку.
Я просто исправляю ассиметрию раз в 10 месяцев.
Никто ничего не замечает, размер не меняется
Но если и есть, то чуточку.