Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2023

Посилки з Америки - правда чи ні?

Нещодавно почула дивну річ, ніби призупинили відправку посилок з США в Україну. Це правда, хтось знає?
МатьЧасть• 03 декабря 2023
Нет

Полуничка• 03 декабря 2023
Нет, это не правда.
Языки болтают, абы шо болтать, потому что им нравится таким образом ощущать свою значимость.
Сиренькая• 03 декабря 2023
Нет, всё едет. Выкупаю каждый день.
navariya• 03 декабря 2023
Ні. Напряму, як і завжди, більшість маркетів не доставляє. Але через форвардерів все норм. Так, там почалась хімія (внутрішня), але працюють)
Сколько_мне_лет?• 03 декабря 2023
А мені чогось мій форвардер пару місяців відмовляється відправляти Прийшлось просити знайомого переправити ті пару посилок, що лежали на складі, через іншу країну. Знайшла ще одного запасного форвардера - але не знаю як із ним вийде.
ГендиреХтор• 03 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Яка хімія?
мистерЛяпсус• 03 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
Нет, всё едет. Выкупаю каждый день.
А як доїзжає? Воно ж все одно через Польщу їду

Подмигашка• 03 декабря 2023
Не знаю, чи правда, але мені ЮЕ вже 2 тижні зі складу США не відправляє посилки(
МатьЧасть• 03 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Доезжает с задержками
4мама• 03 декабря 2023
Моя НП висять посилки на кордоні. Нові я сама не відправляю і не купую нічого.
4мама• 03 декабря 2023
От такі маю статуси. Тобто вони зараз навіть не відправляють до кордону як я зрозуміла.
МатьЧасть• 03 декабря 2023
Авиа кстати приезжает более или менее. Видно эти посылками бусами до 3 т возят
Без QR коду• 03 декабря 2023
Якось їде
Сиренькая• 03 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Прекрасно едет. Практически без задержек.
naxodki_youtube• 03 декабря 2023
ні, то не правда, просто довше йде