Хто робив собі? Як вам? Перед процедурою ще які маніпуляції з губами були? Ін´єкції зволоження, наприклад?
Ответ дляMary8478580
Супер, мне очень нравится. У меня свои губы хорошей формы, но белые прям
Дійсно гарні губи
Ответ дляMary8478580
Сейчас вот так
А міжвійку не хочете зробити?
Марипосса285747• 03 декабря 2023
Ответ дляMary8478580
Сейчас вот так
Вы похудели? Или просто кажется
Марипосса285747• 03 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
А міжвійку не хочете зробити?
Автор, а это для глаз не вредно? Сколько оно держится потом?
Mary8478580• 03 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
А міжвійку не хочете зробити?
Честно, хотелось бы, так как ресницы короткие и светлые, но я стремаюсь именно процесса около глаз. Брови тоже татуаж. Но у меня всё не ядовое, а светлое под натуральность
Mary8478580• 03 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Вы похудели? Или просто кажется
Та вроде нет, как и была)
Татьяна -3329• 03 декабря 2023
Ответ дляMary8478580
Сейчас вот так
Тільки но хотіла написати що не бачила жодного разу дійсно класного перманентну натурального. У вас мега клас.
Ответ дляМарипосса285747
Взагалі міжвійка тримається добре. Краще, ніж інші зони, як сказав майстер.
У мене самої вагання щодо цієї зони, так як голкою дуже близько до очей працюють. Але моя знайома офтальмолог для прикладу собі робить
Mary8478580• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Спасибо большое
Ответ дляMary8478580
Я роблю ламінування вій, мені вистачає на 2 місяці. Дуже задоволена
Татьяна -3329• 03 декабря 2023
Ответ дляMary8478580
Спасибо большое
Просто всі такий колір вибирають, більш в червоні і рожеві відтінки..((((
Mary8478580• 03 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
Они у меня очень короткие и светлые, так что глобально это не решит проблему) может когда то надумаю про межресничку, взгляд будет выразительней)
Mary8478580• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Все выбирают эффект помады наверное. Я просила сделать просто губы как у нормальных людей свои)))
То есть чтоб хоть как то было их видно на фоне лица. В принципе никто и не замечает что у меня татуаж, пока не покажешь какие губы были до. Но это шикарно, крашусь теперь я только если куда то надо именно поярче, а так хожу ненакрашеная всегда, но при этом перестала быть молью)
Ответ дляMary8478580
Ой, я б особисто Вам не радила, може бути перебір. У Вас зараз гарне обличчя і ясний погляд, загальне враження дуже приємне👍
Татьяна -3329• 03 декабря 2023
Ответ дляMary8478580
Я вас розумію і радію за вас що ви знайшли свій колір. У мене губи з природнім пігментом, який часто плутають з та кажем, я смуга, і губи коричнево бардові. Помадами не користуюсь, лише арсенал блисків та бальзамів.