Летюча помилка• 03 декабря 2023

Що значить "перекладати бумажки"?

Яка це професія ?
Часто тут читаю ’перекладаю бумажкі’. Яка це робота, де ?
Поясніть
Ласковая_львица• 03 декабря 2023
Простая работа
Нетутешня• 03 декабря 2023
Оте й значить - ні х…ра не робити
Misa Miy• 03 декабря 2023
Типо ’работа не бей лежачего’. То есть на человеке нет никакой отвественности. Он в тепле в добре работает. Он на подхвате у начальства или вышестоящего.
Как вариант - секретарь. Но не все секретари такие, у некоторых даже очень много обязанностей.
ЯниЯ• 03 декабря 2023
Ответ дляMisa Miy
Секретарь обычно работает за троих на минималке. Там просто перекладывать бумажки не вариант.
Запасная спина• 03 декабря 2023
Медсестра на прийомі у терапевта, методист в університеті, бухгалтер по зарплаті півмісяця перекладає півмісяця працює, асистент офтальмолога в оптиці, працівники бібліотеки, архіву
Оце так цабе• 03 декабря 2023
Какая-то офисная не пыльная работёнка.
НатаГон• 03 декабря 2023
Як правило це гос.компанії або гос.сектор, там де роздутий штат
ЛеньГуглить_правда• 03 декабря 2023
Ответ дляНатаГон
автор Летюча помилка • 03 декабря 2023
Ответ дляMisa Miy
Секретар і бухгалтер якось в мене не вписуються в ці поняття.
Бухгалтер має відповідальність, штрафи
Ангел-предохранитель• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Працівники бібліотеки? Знаєте, скільки потрібно організувати масових заходів, створити інформаційно-бібліотечні продукти та послуги, розпіарити бібліотеку? І це на мінімальну зарплату.
СКИБИДЫШь• 03 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Бухгалтер має відповідальність, штрафи
Ну например бухгалтер по первичке - выписать счет и расходную, налоговую - поставить подпись и печать и отдать покупателю
Сапай вазони• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
В нашем селе обязанности библиотекаря были такими: прийти на работу, взять каких-то книжек бабулькам почитать, по дороге домой занести эти книжки этим бабулькам. Ну и может когда-никогда тряпкой пол протянуть
Misa Miy• 03 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Бухгалтер має відповідальність, штрафи
Про бухгалтера я вообще не писала.
автор Летюча помилка • 03 декабря 2023
Ответ дляMisa Miy
Про бухгалтера я вообще не писала.
Я знаю, про нього я від себе написала)
Запасная спина• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ой не смішіть. Я працювала
Ду да ду да ду• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Про бібліотеки Ви, мабуть, не знаєте. Я як побачила зсередини, що вони роблять зараз, то ні, це не тільки бумажки перекладати. Там багато чого треба робити, в зустрічі з школярами, з письменниками, проводять різні онлайн тематичні зустрічі, викладають в фейсбук і тд..а ще за свій рахунок купують оздоблення для декорацій, і це не 50 грн. А підрахунки щомісяця по читачам - скільки всього, по категоріям (молодші школярі, старші, студенти, і по рокам ще.. чи є переселенці...твм багато різного, не все запам´ятала, але кому то треба.??)..Хіба що десь в селі, бо в місті не так.
Курочка• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Я работала в одном ’архиве’, то там номер с перекладыванием бумажек не прошел.
От меня хотели знания законодательства, чтобы я писала юридически правильные письма и консультировала людей в правовом поле.
И все за минималку🤣
А название должности просто архивариус🤦‍♀️
ЯблокоРаздора• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
сколько видела библиотек, впечатление, что не только там книги мхом поросли, но и библиотекарь вместе с ними
Ду да ду да ду• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ой не смішіть. Я працювала
Мабуть, давно. Бо зараз інші вимоги
Курочка• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Да.
Больше всех работает тот, кто работает за минималку)
Запасная спина• 03 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Мабуть, давно. Бо зараз інші вимоги
Давно.2006-2009 роки
Ангел-предохранитель• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ой не смішіть. Я працювала
Працювали як? Як часто організовували заходи, створювали презентації, колажі, бібліографічні покажчики, виїжджали до читачів з літературою, скільки клубів вели?
Асталависта бэйби• 03 декабря 2023
Ответ дляMisa Miy
Ничего себе у секретаря нет ответственности. Наоборот, секретарь - это вечный козел отпущения, работа нервная и только молодые на нее идут
Кидстаффовка• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вы библиотекарь?
ЯблокоРаздора• 03 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
вы меня простите, но на любой работе нужно работать. если сравнить работу библиотекаря и того же почтальона, у кого она легче?
Магиня• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Поряд бібліотека, навіть не знала що там є якась двіжуха. Ніколи ніяких оголошень не має. Чи всі ці дійства тільки для звіту?
Ангел-предохранитель• 03 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
Вы библиотекарь?
Так, з дипломом магістра, на мінімальну зарплатню.
Ду да ду да ду• 03 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Давно.2006-2009 роки
Ага, а ще вони на свята ходять в костюмах сніговиків, зайчиків і тд в міських парках чи районних будинках культури, і пофіг, що мороз чи дощ, треба йти, безплатно.
Запасная спина• 03 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Найбільша робота у нас це було раз у квартал поїхати в область і отримати там книжки, привезти їх в свою бібліотеку
Курочка• 03 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А вот как раз я, когда работала секретарем, реально перекладывала бумажки)
Но это была госорганизация, 90-е некомпьютерные тяжелые годы, маленькая зп, начальник в вечных разьездах, никакого трешняка, эх, молодость)