04 декабря 2023

Порекомендуйте перевізника. Терміново потрібно поїхати в Україну!

Порекомендуйте перевізника. Терміново потрібно поїхати в Україну! Португалія - Україна. По Україні потрібно до Києва, але можна хоча б до Львова. Буду дуже вдячна!
Love_Love_Love_ 04 декабря 2023
Купа лоукостів до Польші, Краків/ Варшава/ Люблін/ Вроцлав, нашо автобусом товктись?
2 2
автор __Vik__ 04 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Купа лоукостів до Польші, Краків/ Варшава/ Люблін/ Вроцлав, нашо автобусом товктись?
Я ніколи не літала, не знаю як краще замовити білет. Боюсь, що щось не так замовлюі втрачу дорогоцінний час. Сюди я їхала на машині. Але я на літній резині.. .А мені терміново потрібно доїхати..
2 1
Love_Love_Love_ 04 декабря 2023
Ответ для__Vik__
Я ніколи не літала, не знаю як краще замовити білет. Боюсь, що щось не так замовлюі втрачу дорогоцінний час. Сюди я їхала на машині. Але я на літній резині.. .А мені терміново потрібно доїхати..
Та там немає що знати, це дуже просто.зайдіть на сайн rainair чи wizzair і виберіть квитки, де у вас найближчий аеропорт?
А перевізники є групи в Фб, телеграмі, оголошення на олх
1 1
Love_Love_Love_ 04 декабря 2023
Хто ці дивні люди які поставили автору дизлайк і ту головутримачку на міі перший комент?
6 3
Irdress.com.ua 04 декабря 2023
Автор, написала Вам в лс, пожалуйста посмотрите.
автор __Vik__ 04 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Купа лоукостів до Польші, Краків/ Варшава/ Люблін/ Вроцлав, нашо автобусом товктись?
rainair знайшла рейси. Подивилась, там не так все запутано як у посередників. Дякую!
Love_Love_Love_ 04 декабря 2023
Ответ для__Vik__
rainair знайшла рейси. Подивилась, там не так все запутано як у посередників. Дякую!
Там взагалі все дуже і дуже просто
1 4
mamaМия 04 декабря 2023
Ответ для__Vik__
rainair знайшла рейси. Подивилась, там не так все запутано як у посередників. Дякую!
Влітку купувала дочці квитки з Португалії, то найдешевший маршрут назад у мене був: фліксбас Порто-Мадрид, далі візеір до Варшави і там перевізник Варшава-Київ. Але це був курортний пік, зараз мабуть все простіше
автор __Vik__ 04 декабря 2023
Ответ дляmamaМия
Влітку купувала дочці квитки з Португалії, то найдешевший маршрут назад у мене був: фліксбас Порто-Мадрид, далі візеір до Варшави і там перевізник Варшава-Київ. Але це був курортний пік, зараз мабуть все простіше
Дякую! Буде запасний варіант.