Непогодка• 04 декабря 2023

Не добрий ранок...

Не хочу срача та іншого...
Хочу просто виговоритися
Зранку знову прочитала про загибель хлопців і не можу, не можу тримати себе в руках
Цей біль, він майже фізичний, він ніби душу дряпає кігтями, рве її
Я намагаюсь стримувати, не підпускати його глибоко, але не можу! Загибель кожного воїна, цивільного....як ніж у серце. Мені болить і я не моу впоратися з цим...
Вибачте
пустынникова• 04 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
vikuся• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Мене теж рве. Та ці свята взагалі добивають. Та не купи ти того сраного гнома, задонать, це реально рятує життя. Яка безнадія...😭
А ялинка на площі воюючої столиці?
Чомусь мене реально від цього дурно.
Ну навіть якщо й не на державні кошти, але ж стільки можна було б хлопцям купити.
Або ж на реабілітацію. Он сьогодні дивилася, що для реабілітації гарно допомогає єкзоскелет, який тренує м´язи, допомогає піднятися на ноги і ціна його 120 тис.євро - всього в країні до 10 шт., а вони дуже необхідні
jackkStore• 05 декабря 2023
Ответ дляlenka_zelenka
Це війна, дівчата. В 2 гу світову була загальна мобілізація і люди Дніпро на досках перепливали, не від доброго життя. 😢 Було ще страшніше.
Розстрілювати беззбройних заборонено.
Тобто, вина знову на орках. І вони незабаром будуть за це відповідати. Швидше, ніж вони думають.
Після Чечні хтось відповідав? розстрілювали так само
jackkStore• 05 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Олечка79.для примера. Я так понимаю пока в бюджете и в закупках нет водонепроницаемых носков для военных. Мы покупали за 1500 .точно не помню. Аварийное питание и воду норвежскую.термомешки.которые защищают от воды и холода .всякие ремни дополнительные.медпрепараты на себя и того парня.мази.дезодоранты для обуви и защитные присыпки.мази для ног и прочее. Этого нет в обеспечении.
На это можно задонатить или ждать пока держиморды закупят и выдадут тем.кто уже там и кто уже в тех условиях?
Знаете почему автомат калашникова такой популярный? не из-за гениальности конструкции, а из-за дешевезны и простоты. Знаете почему нет этого в держ закупівлях? Потому что солдат это расходный материал как и автомат АК. Если его запаковать на пару миллионнов это дорого будет, увы такова реальность в глазах неньки.
Ева05• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
бестолковее чем гном причандала не встречала
Вы можете хоть весь свой доход задонатить. Нечего людям указывать, что бесполезно и куда им тратить свои собственные деньги
Авокада• 05 декабря 2023
Ответ дляЕва05
я высказала своё мнение по поводу гнома,а не вот о том всем что вы написали.
повторяю конкретнее:гном -уродливое создание.
Ева05• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Это ваше субъективное мнение