Леди_Мэри• 04 декабря 2023

Контактний зоопарк? Київ.

Підкажіть, будь ласка, який контактний зоопарк вам подобається?
Куди краще поїхати?
Новорічна пальма• 04 декабря 2023
Нікуди . Це катівня для тварин .
Поїдьте в звичайний зоопарк або в 12 місяців
Ширли-Мырли• 04 декабря 2023
Ви впевнені, що це етична розвага? Вибачте, я не зоошиза, але вважаю контактні зоопарки жорстоким бізнесом, бо дика тварина переживає величезне перевантаження від великої кількості неприродних для неї контактів з людьми, а також може бути під заспокійливим, щоб не кусалась.
Тому сама не ходжу і не воджу дитину - ні с контактні, ні в цирк.
Водійка хімарса• 04 декабря 2023
В Арт молл і місто професій там також дуже рекомендую, якщо дитина 5+
Водійка хімарса• 04 декабря 2023
Ответ дляШирли-Мырли
а в цирк чого не водите?
Може Ви не в курсі,але тварин там давно не має на виступах
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Нікуди . Це катівня для тварин .
А звичайний зоопарк не катівня? То може одражу в джунглі чи в савану поїхати?
А істи м´ясо тварин і рибу, та вирощувати їх на фермі з ціллю заробити грошей?
Чи ’ето другоє’?
Сиамская сороконожка• 04 декабря 2023
Ответ дляВодійка хімарса
а в цирк чого не водите?
Скільки пройшло років, щоб їх прибрали і вони померли?!
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляШирли-Мырли
В цирк можете сходити. Я там тварин років 6 точно не бачила. А ось трюкі людські вражають.
Ширли-Мырли• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
На людські вистави поведу обов´язково, це майстерність, це красиво)
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую, За Арт мол знаю. Мені сподобалося. Але для нас далекувато от і хочу інші думки почути.
Водійка хімарса• 04 декабря 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
до чого це?
Новорічна пальма• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Чи ’ето другоє’?
Звичайний -не катівня . Бо тварина живе у вольєрі і має змогу не дати себе мацати сотні людей на день .
Вам сподобається, якщо вашу дитину будуть тикати пальцем сотні людей в день ? І головне -навіщо ?
Сиамская сороконожка• 04 декабря 2023
Ні. Контактним зоопаркам.

Це знущання.
https://www.moirebenok.ua/uk/psihologiya/vospitani...
Сиамская сороконожка• 04 декабря 2023
Ответ дляШирли-Мырли
🥰
Файна цьоця• 04 декабря 2023
На ВДНГ
Аноним ФЕЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
У вас дрмашніх тварин нема?
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляФайна цьоця
На ВДНГ
Ось із-за різниці від зоопарку на ВДНГ і в артимолі і запитала. Бо на ВДНГ - розчарування було.
Борщик• 04 декабря 2023
Я в Аркадии видела, сама хочу туда сходить, хотя взрослая тетя. С виду вроде симпатично, животные не замученные
Непогодка• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Шулявка, тц Большевик или как сейчас его называют?
Fashion_besties• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Чи ’ето другоє’?
Вот бы вас инопланетяне похитили из более развитых цивилизаций и смотрели на вас как на невиданную зверушку и тискали
Продавчиня кіз• 04 декабря 2023
Ответ дляВодійка хімарса
а в цирк чого не водите?
Сто років не була в цирку саме через тварин. Зараз ось зайшла на сайт цирку - у виставі є тигри
Аноним ФЕЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ні. Контактним зоопаркам.

Це знущання.
Розповідь співробітника контактного зоопарку, який вважає це знущанням, але працює там і отримує за це гроші
Новорічна пальма• 04 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
У вас дрмашніх тварин нема?
Є. Це не дика тварина , це тварина яка виросла серед людей . Мій кіт знає свого хазяїна , до інших людей стресує, коли приходять гості ми максимально відгороджуємо кота від них.
Ви правда порівнюєте домашнього кота, який спить в мене на голові і дику тварину яку тицяють пальцями сотні чужих людей на день ? Серйозно?
Водійка хімарса• 04 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ми були останній раз на хелловін иісяць тому, тварин не було. І до цього також. Може я так попадаю, але я не вибираю.
Аноним ФЕЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Звіри в контактному зоопарку народилися в неволі. Коли у вас в домі гості ви свою тварину ховаєте в чулан?
Водійка хімарса• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
У більшовику мені не сподобалось якщо що.
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляБорщик
Дякую.
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
Оооо. Приколько. мені поруч. Дякую.
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Блін. Я 6 років щороку водила дітей і ні однієї тварини не бачила. Ви везучі.
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это другое)
автор Леди_Мэри • 04 декабря 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А чим не сподобалося?