04 декабря 2023

Гроші і вибір

Уже писала, що на думку мого гуру, Свяша, життя - вибір.
Але тільки про зайву вагу. Коли людина ніби й хоче бути стрункою, але, насправді, ні. Все влаштовує.
А тепер - про гроші.
Всі ніби хочуть заробляти багато.
Але часто для цього треба забути про вільний час, сім*ю, здоров*я.
В ідеальних людей гроші самі швидко і легко, а в реальних от так.
Треба від значної частини життя відмовитися.
Ви колись робили вибір між роботою, грошима на користь дітей, здоров*я, вільного часу, щоб було коли жити?
Результат:
вже голосів: 47
17 (36.17%) Тримаю баланс
15 (31.91%) Так, всіх не заробиш
10 (21.28%) Ні. Я конячка
5 (10.64%) Свій варіант
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Если забыть про здоровье то много зарабатывать вряд-ли будешь. По крайней мере в перспективе
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ну и семье это особо не мешает, даже со средним доходом
Nathalie27 04 декабря 2023
Дуже пласка думка.
Не всі конячки добре заробляють, і далеко не всі добрезаробляючі - це конячки.
Pink Swan 04 декабря 2023
Кількість грошей і, витраченого на їх заробляння часу і сил, пов´язані між собою дуже відносно. Не дарма ж кажуть: ’Коняка найбільше пахала у колгоспі, але головою колгоспу так і не стала’. Короче кажучи, щоб мати багато грошей, зовсім не обов´язково для цього тяжко і багато працювати.
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Дуже пласка думка.
Не всі конячки добре заробляють, і далеко не всі добрезаробляючі - це конячки.
Работать надо не по 12 часов, а головой.
_Анна_83 04 декабря 2023
Да, делала. Я ушла из професии ради ребёнка. Не пожалела ещё и разу)
ювента11 04 декабря 2023
Була б конячкою, але здоров´я вирішило за мене, тому намагаюся тримати баланс
Ксения З. 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Работать надо не по 12 часов, а головой.
Не все могут работать головой
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ответ дляКсения З.
Не все могут работать головой
Кто им виноват
Ксения З. 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Кто им виноват
Они сами, что ли, виноваты?
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ответ дляКсения З.
Они сами, что ли, виноваты?
Да
Ксения З. 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Да
Если человек не может работать головой вследствие того, что родился несообразительным, то с чего он виноват?
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ответ дляКсения З.
Если человек не может работать головой вследствие того, что родился несообразительным, то с чего он виноват?
А кто виноват?)
Ксения З. 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А кто виноват?)
Ну уж точно не он
Spicy -02f0 04 декабря 2023
Ответ дляКсения З.
Ну уж точно не он
Он, надо развивать сообразительность, что же поделать