ВсеЧетко• 05 декабря 2023

Мілукант при лікуванні алергії АСІТ

Сьогодні синові (10р.) розпочали курс лікування АСІТ (береза + тимофіївка). Алерголог приписала мілукант (жувальні таблетки). За словами лікаря - для підтримки організму. після консультації хотіла придбати ліки, глянула інструкцію, а препарат для асматиків... У сина ніколи (ттт) не було жодних подібних проявів алергії, про що я й повідомила лікаря на прийомі.
Тому питання: хто в курсі, це постійна практика при АСіТ? Чи з якою метою?
Потрібно додати, що сенсибілізація грибка альтернарії в організмі висока.
Чи завтра знову їхати?((
Анчо Ус• 05 декабря 2023
Незнаю. В мене в дочки на пил( пилового кліща 6кл, 100 показники, на цвітіння бур´янів і польових, на котів але 2кл. Окрім асіт нічого не призначали. Ми обрали спрей. Астми обструкції і тп не було.

автор ВсеЧетко • 05 декабря 2023
Ответ дляАнчо Ус
Дякую!
Без Баяна• 05 декабря 2023
Моя донька приймала, я так розуміла щоб не було обструкції. І при АСІТ і при довготривалому кашлі, і у період загострення алергії.
автор ВсеЧетко • 05 декабря 2023
Ответ дляБез Баяна
Дякую. Зрозуміло. У сина відсутній кашель при алергії - конюктивіт + дерматит. ..
автор ВсеЧетко • 05 декабря 2023
Ответ дляБез Баяна
І ще питання, якщо можна
Як довго приймали цей препарат? Я так зрозуміла, поки йде лікування АСІТ.
Без Баяна• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Пре загострені алергії мали коньюктивіт , закладений ніс( приймали щоб в астму не перейшло). Кашель( довготривалий з хрипами, також приймали) у період хвороб типу ГРВІ.
Без Баяна• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
І ще питання, якщо можна
Лікар давав схему. Літо - осінь близько 4 місяців ,разом з антигістаміном. АСІТ ми не закінчили, виїхали до Німеччини, а тут підсоняшнику нема( дякую Богу).
Кружите меня,кружите• 05 декабря 2023
А как Вы эту Асит принимаете или колите? Какая схема?
Нам такого лекарства никогда не назначали. АСИТ колем второй год.
8 аллергенов!!
Баба Йога• 05 декабря 2023
Донька приймає асіт три роки, два літа приймала мілукант, в цьому році спробували без нього

автор ВсеЧетко • 05 декабря 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
8 аллергенов!!
Дякую за відповідь. Сьогодні лише перший укол прийняв стартового флакона. Далі місяць приймає раз в тиждень, потім щомісяця.
А розкажіть, будь ласка, що значить 8 алергенів? Лікування одночасно від 8?
Кружите меня,кружите• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Да. 8 разных аллергенов - разные баночки.
Это 8 курсов. Сначала кололи стартовый курс каждого из аллергенов по определенной схеме. Постепенно. А теперь поддерживающие уколы. Каждый месяц по 1 уколу каждого аллергена. Пять лет колоть надо будет
Lyolia91• 06 декабря 2023
Дівчата, кому потрібен продам алерген оралтек береза - тимофіївка новий. Купляли 30 жовтня .2023 року, срок до 10.2024. Відправлю у термобоксі із акумулятором холоду, також відправлю накладну. Купляли за 11900 грн, продам за 8000 грн. Спочатку купили спрей, але потім із лікарем вирішили в уколах, тому спрей вже не потрібен, можу відправити накладним платежем.