Lena-0282• 06 декабря 2023

Советчиці, що настроєні проти президента. Що ви хочете?

Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Aleksandra0505• 06 декабря 2023
Может Арестовича хотят? 🤔
lisulya• 06 декабря 2023
Мабуть для початку таки хотять знати, хто розмінував Чонгар.
Друге питання особисто від мене по Безуглій. З цим шось треба робити якби
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляAleksandra0505
Может Арестовича хотят? 🤔
Без поняття. Почекаємо як напишуть
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Ясно, а глобально що хочете? Не дає він вам відповідей. Так що будете робити???
lisulya• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Шоб робив свою роботу. Що ще можна хотіти від президента?
Olga Zelenyak• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
А как вы думаете кто разминировал? Ермак с Зеленским? Или может когда объявят фамилии военных, которые это сделали, для вас окажется сюрпризом, что это были не лично Ермак и Зеленский?
КошачийНос• 06 декабря 2023
Я не то что бы противник президента, нет. Но иногда возникают к нему вопросы. Почему он спокойно смотрит на эти барабаны, тротуарную плитку, разворовывание гуманитарки? Он же не слепой и глухой, почему даже не прокомментировал? Почему до военных не доходит оружие и вообще помощь?
Да и вообще, по моему война как-то подзатянулась, а я не вижу с его стороны особых шевелений, нужно что-то делать ...
Ane4ka777• 06 декабря 2023
А ви відноситесь мабуть до тої групи людей які вважають, що запитання ставити президенту ’НЕНАЧАСІ’? А коли будет начасі по вашому? 25% території України вже ту-ту, переходимо в оборону. Нормально? Вас влаштовує?
helena81• 06 декабря 2023
Щоб виконував те, що обіцяв в своїй програмі.Але....корупція гірше ніж колись, панібратство у владі і т.п., за війну , а саме її зупинити можна не говорити.
Ну і казав, що не виконаю обіцяного - сам піду, але якось це не відповідає дійсності.
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Він робить так як робить. Вас не влаштовує? Що ви пропонуєте?
Якщо б ви робили свою роботу не так, як хоче ваш бос, то що б він зробив? Звільнив? Знайшов заміну?
З президентом так саме. Яка альтернатива, скажіть!!!!
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляКошачийНос
Ви думаєте йому є час займатися барабанами??? Ви гонітє
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляAne4ka777
А як треба було зробити щоб не тю тю 25 процентів?
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Ви правда хочете щоб він зараз пішов? Як ви собі бачите це???? Хто заступить замість? Ви???
Medova_pasika• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
найстрашніше, що альтернативи зовсім не має і з кимось іншим на цій посаді могло бути набагато гірше(
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляMedova_pasika
Ну так а чого тоді розшатувати нас зсередини??? Що роблять ці невдоволені жіночки?????
helena81• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Я написала , що я хочу і більшість, перечитайте.А про свій ухід,він сам казав,це питання не до мене.
Seehund• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Я думаю поодерживать коррупцию сможет любая из советчицы, а также кумовство и окончательное толкание страны в пропасть.
5cmhybyna• 06 декабря 2023
Ответ дляMedova_pasika
банан на цій посаді справився б краще, не розмінував південь
ReNITA• 06 декабря 2023
Ленка, вместо того чтоб темы вот такие гнило-пропагандистские клепать, скажи Вовке чтоб заканчивал в Черчилля и Наполеона играться
Пусть страну из *опы достает
Сейчас хоть последний сезон ’Слуги народа’ смотрим? Или на часи еще ряд?)
Bosikom• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
честно говоря так устали, что не важно кто президент, главное что бы мобилизации не было и спокойно выдохнуть мужчинам можно было, которые не хотят идти на мясо. а сейчас это сделать невозможно, если нет денег откупиться. кидайте тапками, но до последнего украинца не хочу!
КошачийНос• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
А чим він займається? Я просто за останні декілька місяців нічого про будь які його дії не чула. Таке враження що його немає і все йде на самоплив
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Хочете щоб пішов? Скажіть ясніше
5cmhybyna• 06 декабря 2023
доречі ось ця дич шо воно незамінне це найкращий метод контролю мас.
lisulya• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Хочете щоб пішов? Скажіть ясніше
Та хочем, щоб роботу робив, ту за яку присягу давав. Шо Вам ще не зрозуміло?
helena81• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Хочете щоб пішов? Скажіть ясніше
Ясно ж написано, виконував те , що обіцяв
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляReNITA
Пусть страну из *опы достает
Не смішно. Він чарівник, чи що? Він така ж людина, як і ви.
5cmhybyna• 06 декабря 2023
зробимо трибунал який буде судити і садити до 3 коліна кожного преза і міняти шо пів року. Одного разу норм знайдеться
Olga Zelenyak• 06 декабря 2023
Ответ для5cmhybyna
Вас выдвинем, потом посадим)
автор Lena-0282 • 06 декабря 2023
Ответ дляBosikom
А як тоді з рашою бути?, щось я не поняла
5cmhybyna• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Вас выдвинем, потом посадим)
я не проти. І всякі кучми, які злили оборонку повинні довічно сидіти і його відприски