Коли мовчу- приємна жінка• 06 декабря 2023

Не знаю яка по рахунку тема за сьогодні)) Миколая. Коли казати?

Як ви вважаєте коли дітям треба казати що Миколая не існує? Я все таки сказала б , бо коли знайшла в дитинстві свій лист я дуже була ображена і шокована що його немає))
Результат:
вже голосів: 96
63 (65.63%) Закрий рота, я вірю в Миколая
19 (19.79%) Після 10 років.
14 (14.58%) Від 7-10 років
Люблю кетчуп• 06 декабря 2023
Кажемо дитині правду змалку. В нас не релігійна сім´я, хочу, щоб вона відрізняла казки від реальності.
І мені не подобається формат ’Миколай приносить дарунки слухняним діткам, а неслухняним різочку’, як було в моєму дитинстві. Даруємо подарунки просто тому, що любимо дитину, а не за поведінку чи заслуги.

Пукимончиг• 06 декабря 2023
Ну як це не існує, мощі Миколая Чудотворця знаходяться в Італії в м.Барі, звичайно подарунки під подушку не ставить, але всі інші дива стаються по вірі 🙏🏼
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляЖена сантехника
У вас какой-то куцый ’весь християнський світ’.
Как раз таки большинство ПРАВОСЛАВНЫХ церков празднуют Николая 6го декабря, плюс протестанты и католики.
А 19го празднуют меньшинство церков.
Так наша ПЦУ соврала - говорили не будуть менять праздники
База_птеродактилей• 06 декабря 2023
Ответ длязабиякина
А ви своїм дітям про лелек і капусту заливали?
Не дуже, доньці 4 роки було, я була вагітною сином, нам варіант лелек і капусти не підходив))
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Моя дочка, например, тоже растерялась. Сначала сказала, что ждёт Николая 19 числа.
После сказала, что в школе все отмечают 6-го. Ну вот и пришёл сегодня ночью к нам Николай.
Там наверху нечем им заняться, как тупые реформы вводить
Явно нечем, народ держат за лохов - чтоб за праздники и за мову ругались . Неначасі менять щит, плитку, праздники.
ИМХОля• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
То вони не говорили шоб вас не дратувати)) а так, можуть святкувати коли хочуть.
Ні, традиції не змінюють . Особисто в нас так, я не сприймаю Різдво 25го, тому що все моє дитинство було 7го. Так і залишиться
Ну ви не сприймають, інші сприймають) я ж кажу-це питання часу, як наші прабабучі перейшли з 25 на 7, так ми і назад повернемося. Ще 2 роки тому ніхто 6 грудня дітям подарунків не дарував, а сьогодні всі діти в садочку з новими іграшками і розповідями, що знайшли під подушкою.
Сливочная пенка• 06 декабря 2023
Я у школі працюю. До нас Миколай прийшов сьогодні плюс свято Збройних сил України. Тому всім +1 до оцінки і домашки не задала. Хоча б так.

Дай подивлюся• 06 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Я вас прошу) це питання часу) як перейшли на Різдво на 7 і Миколая на 19-так з часом і назад повернеться. Вже повертається. В нас у садочку сьогодні Миколай приходив, подарунки роздавав.Гарне свято зробили. Ніхто з батьків проти не виступив і про 19 число не говорив
Згодна з вами) Я теж все життя святкувала 19 та 7. Ще той рік вагалась, в цьому вже святкую по новому все.Який сенс вже в старих датах,можна звикнути до всього
Дівка в намисті• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Именно. Во всём мире отмечают новый год. Это бред забрать у людей даже праздники.
Я не в Украине и тем не менее душа болит
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Ну почему , многие получат подарки 19. Дома под подушкой . А в садике пусть подстраиваются под любое изменение власти. Главное ребенку правильно донести.
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
А +1 к оценке зачем? Оценки у вас не за знания?
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляДай подивлюся
Можна, а чи треба. Я переходжу в старовіри
Жена сантехника• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
То вам голоса в голове что-то нашептали.
Пцу только говорила что пока (на тот момент) не будет переходить. Они не говорили что категорически против перехода. Прошло время и созрели вместе с обществом. Я рада. Наконец-то перешли на нормальный точный календарь. А не тот старый с ошибками в котором рождество сползает к весне.
ПуГоФФка• 06 декабря 2023
дети сами это узнают, при чем чем позже узнают - тем лучше они это воспримут. Когда ребенок в 10+ лет узнает, что это мама с папой делали для него сказку - он будет только благодарен. А вот малыши могут воспринимать это как ’мама с папой меня обманывали’, потому что в силу возраста еще не понимают зачем мама с папой так делают. У меня сыну 9 лет - мне кажется, что он до сих пор верит в чудо и в Николая. Ну как минимум, подарки загадывал очень искренне))
Липка-прилипка• 06 декабря 2023
Вони самі здозадуються як про фею, так і про Миколая. Єдине, що не розумію, навіщо з покоління в покоління дітям брешуть щодо ’чарівних істот’
Разгуляшка• 06 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
то любовник ваш был)
У мене немає коханця, чоловік не дозволяє заводити(((
ИМХОля• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так ви не зрозуміли. Всі діти, яких сьогодні бачила в роздягальні в садочку-отримали подарунки вдома саме сьогодні. І всі про це з захватом розповідали. Ну і плюс в садочку Миколай по групах ходив) Старша дитина, 11 років-теж друзі її отримали сьогодні подарунки.За весь клас не знаю, але найближчі друзі розповідали про подарунки.
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Все я зрозуміла. Отож що всі, яких ви бачили . Це не широке коло оточуючих. Я писала взагалі , а не за окремий садочок чи клас.
Сливочная пенка• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Господи, я і забула, що в Україні такі притрушені мамки бувають.

Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
Які саме?
Сливочная пенка• 06 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Які саме?
Такі, що задають дурні питання. Сьогодні свято, я додала до оцінки 1 бал, не бачу нічого поганого. І дітям приємно, вони сидять у нас половину уроків під звуки сирени, але працюють.
Света С Приветом• 06 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
Шановна, ви наче вчителька, тож поважайте будь-яке питання. І якщо для вас дурне, можете промовчати, а не принижувати мене на форумі
Партизанка• 06 декабря 2023
Ответ длязабиякина
Тобто совку своє власне віддати - то було дуже добре, а змінити назад - тупо?
І хто ви після цього?
Почитайте історію як випаде вільна хвилина
Партизанка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖена сантехника
А 19го празднуют меньшинство церков.
Правда? А Єрусалим? Грузія? Сербія? Греція? Кіпр?
Потужна махіна• 06 декабря 2023
Ответ дляЯ Головна
А навіщо ви обманюєте дитину? Якщо ви віруюча людина, краще кажіть що Бог існує, а не якийсь міфічний Миколай
Забавно. А зачем его обманывать каким-то мифичным богом?
dahashutka19• 06 декабря 2023
Сину 10, сам здогадався, але робить вигляд , що вірить)
Пэрисхилтонша• 06 декабря 2023
Ответ длязабиякина
Брысь, матреха
о,бежавшая от войны отозвалась) з Самбору до Кракову?)))