НеВРотик• 06 декабря 2023
Лучший крем для рук ? Руки в жутком состояние
Сухие ( не ухоженные стали зимой
Кукарачка• 06 декабря 2023
Аптечная жидкость для смягчения кожи рук Дермасан. Мне и увлажняет, и трещины именно заживляет. Цена от 50грн
Мао_Мяо• 06 декабря 2023
Мені навіть бархатні ручки заходять. Точніше, з дешевих тільки вони. Але є єдине але: після кожного миття рук змазуються руки. КОЖНОГО. Сходила в туалет, руки сполоснула - крем. Просто сиджу в офісі, відчуваю що стягує, достаю крем. Я навіть змазую в кафе чи ТЦ, після миття рук. А так, толкового крему більше не знайшла. Навіть з дорогих
сама себе прекрасная• 06 декабря 2023
Мені допомагає лише Garnier skin naturals для дуже сухої шкіри рук, в червоній тубі. Він правда жирний, мажу лише на ніч, але за ніч з моїми руками він робить диво
Спішу - перекидаюсь• 06 декабря 2023
вспомнила, омега и алое внутрь с айхера очень хорошо защищают кожу , не так обветривается и коллаген тоже
Обстановщица• 06 декабря 2023
Колись давно була у дерматолога з іншою проблемою, то вона радила аптечний крем Флексітол, дуже мені сподобався