Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023
Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила
9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
Ответ дляВишня на торті
Тоді я дуже порекомендую автору та всім батькам того класу перестати боятися. І написати в чат з учителькою, що вона поступила погано, що ображала дітей. Що намалювала дитина малюнок чи ні, це не показник того, допомагає родина армії чи ні, в перелічити, для прикладу, хто й як допомагає. Хтось волонтерить, в когось батьки служать, в когось медики тощо. Тоді наступний раз вчителька нічого не буде говорити. Не слід боятися вчителів, якщо правда на твоєму боці. Чому б це вчителю не написати?
Вчителю треба, щоб виконали її прохання, а не писали, чому вони не можуть і як іншим чином допомагають ЗСУ.
Попа как у Кардашьян• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так навіть і не неблагодарні
Неблагородні виявляється, хоча до чого слово благородні до цих дітей
Для чого ви це все вигадали?
Радість моя• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це дно. І я на про вчителя, а про вас і вашу дитину.. У мене хлопчик, руки з жопи. Допомогла намалювати. Мабуть тому, що чоловік на нулі.
і що, йому дуже легше від того малюнку? Малюнки хоч доходять до них?..
Може, краще було б щось суттевіше від школярів для військових допомогти організувати? зробити збір тканини для сіток, жестянок і воску для свічок, ліки, смаколики, теплі шкарпетки, гроші врешті решт. Немає грошей - ну збір макулатури від усієї школи, а потім на отримані кошти щось корисне передати. А з малюночками що... і це ж не дитячий садочок, якщо хотіли долучити дітей і дати їм відчути себе корисними, є 200 інших способів - а тут вчителька вирішила відчути себе ’великим вихователем патріотизму’ і похизуватись перед педколективом, чи що, а не вийшло, то можна зірвати злість на тих, хто ще не вміє відповісти аргументовано і виважено. Ви ж бачите, що вона переходить на особистості, до того ж і не справедливо, і не по суті зовсім(((
Ответ дляВишня на торті
За правду треба боротися. Під анонімами воно то простіше. Але всієї ситуації ми не знаємо. Як автор вважає, що вчитель поступила погано, чому б не написати вчителю у загальний чат? Що в цьому поганого?
Мне все равно, я могу и без анонима написать, что гнобить детей за такие вещи - это дно. Автор, может, и поговорит с учителем, для того и пришла сюда советоваться.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
А зачем писать в общий чат учителю? Она не неправильно сделала а неадекватна согласно своей должности, тут лучше с руководством говорить. А то, судя по ситуации, учительница потом продолжит на ребенке автора агрессию срывать.
Сорока-ворона• 06 декабря 2023
Хоч я і проживаю за кордоном (давно, аби не було зауваг), мій 15 річний син писав військовому листа. Малюнку не малював, але листа написав. Сам, як дізнався, що збирають листи.
Це не важко.
Інші діти та дорослі малюють робота, сердечко, хто що може, просто розмальовують у синьо-жовтий колір, по різному.
Це лише у нас так, що як малювати - то щоб мінімум до музейних картин дотягував, як писати - то літературний шедевр.
Має йти від серця.
Не йде, то не йде.
Вчителька ваша не права. До слова. Теж у всьому. І в тому, що завдання не відповідні віку, і в стьобі. Я не знаю чи виносила б цю ситуацію на обговорення. Але дитині б пояснила, що у даній ситуації вчителька повелася некоректно. Проте, особисто б я, теж не казала б дитині не роби. Я б сказала зроби як можеш, тому що солдату важливі слова теплоти, а не їх художня цінність.
Ці листи мають душевну цінність.
Це не важко.
Має йти від серця.
Не йде, то не йде.
Ці листи мають душевну цінність.
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Автора зачепило щось інше, таке складається враження. Можливо, якийсь конфлікт з вчителькою вже давно. І ось про військових остання крапля. Тому, як автор вважає, що вона права, написати слід в чат з вчителькою. Не боятися своєї правди. І додати приклад, що - мій син малюнок не приніс, бо не вміє малювати, було багато уроків, але наша родина допомагає ЗСУ, і шанує кожного, хто боронить країну. І це недоречно по малюнкам судити, хто гарний, а хто ні. Це приблизний текст. Якщо вчителька нормальна людина і дійсно трохи дала емоцій, вона зрозуміє, що поспішила з висновками.
тут не похоже, что учитель - нормальная. Если автор хочет реально ей что-то объяснять - говорить нужно с руководством, они умеют доносить информацию учителям
Но я бы советовала просто забить, ситуация яйца выеденного не стоит. В 15 лет любой подросток прекрасно понимает, кто в этой ситуации прав
Ответ дляк.Буланова
Это вы решили, что кто-то чего-то не знает. А сын автора всего лишь не нарисовал рисунок в данный конкретный момент. Нарисует в следующий или как-то по-другому передаст свое ’спасибо’, в чем проблема??? И никто не имеет права осуждать его за это и тем более гнобить в духе ’как тебе спится на мягком’.
А якщо не говорити про це, то наступного разу взагалі ніхто не виконає, що треба, будуть говорити, що ішшим разом. В тому й проблема.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
Класс, поэтому надо унижать и гнобить, отличный выход, чтобы воспитать здоровых адекватных людей
Метелик• 06 декабря 2023
Прочитавши тему, розумію, що ми далеко не єдині, багато хто і далі продовжує жити по принципу ’ моя хата з краю ’. Ну звісно винна же тільки влада, ви на себе подивитись.ТАК ми ніколи з таким населенням не виграємо війну. Працюю в школі вчителем початкових класів, мої діти вкладають душу в листи і листівки захисникам. А мої власні діти 11 та 14 років, приймають участь у всіх заходах для допомоги ЗСУ. Всі листівки і допомога йде на фронт, і вона дуже цінується військовими. Мій чоловік, в Бахмуті отримав плетений браслет, від якоїсь дитини, і носить його вже більше року, каже що це його оберіг. А ви далі забивайте, вас же це не стосується
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
Говорить - это ’ребята, мне очень неприятно, что вы так отнеслись к просьбе, давайте в следующий раз мы постараемся сделать больше рисунков’. А тыкать носом в то, что ребенок спит под одеялом, вызовет только обратный эффект.
Я такая наивная• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
Автор, я в шоке, конечно, от комментариев... Я вас понимаю, у моего тоже сейчас много уроков+допы, если бы ему так задали сегодня на завтра, я бы поступила так же как вы. Есть свои приоритеты, будет свободное время - нарисует хоть 10 рисунков. Но тут упоротых столько, это просто ужас. Пусть хоть до ночи сидит, но рисует...
Вот бы так военные рассуждали, когда будет время, тогда и защитим.... Сами же и воспитывают своих детей с такими приоритетами, а потом удивляются результату.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
В тому й проблема, що більшість дітей не хочуть допомогти, і батьки їх у цьому підтримують: не хочеш - не треба.
Да, не хочешь помогать не надо. Это не твоя обязанность, а желание.
А если что-то пообещал и взял обязательства - делай, что неправильного в таком воспитании?
Метелик• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
Удалено администрацией...
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Кадровые военные сами сделали выбор в осознанном возрасте и понимали риски, и как им это компенсируют, подписали контракты. А мобилизованных особо никто не спрашивал.
Это совершенно разные ситуации с теми, кто не желает то, что не входит в его обязанности.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляСорока-ворона
Ось приклад до мого попереднього допису.
Думаю часто детей было бы не по себе такое по себе такое приносить.
ТАЗератти• 06 декабря 2023
Автор, это не стеб и не гнобление, а обыкновенный булинг от учителя. И, если онлайн такое происходит, страшно представить ,что творится за закрытыми дверями класса.
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
Не хотят рисунком, но хотят донатом, например. Каждый помогает по мере сил, желания и возможностей, а так как у автора, равносильно принудительным поборам - ж..пу разорви, но дай.
Сорока-ворона• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я уже пояснила чому. Тому що очікування надто високі. Цей лист, як і інші, передали на фронт. І солдату він сподобався. Викликав усмішку.
Невже усмішка солдата - це мало?
Метелик• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
Удалено администрацией...
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляСорока-ворона
Невже усмішка солдата - це мало?
Честно говоря, я бы подумала что это кто-то чтобы отцепились написал, и скорее это расстроило бы .
Ответ дляк.Буланова
А як Ви уявляєте собі цю ситуацію: хтось приніс малюнок, а хтось гроші? Навіщо це вчительці?
Я такая наивная• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Не перекручивайте, ничего не отвалилось бы у подростка 15 лет нарисовать рисунок, сам обломался, а мама поддержала. Назвали неблагородными - обиделись. Смотри какая цаца. Многие забыли, что в стране война, к сожалению. И сейчас речь не о кадровых военных.
Сорока-ворона• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Будь-яку матрьошку б розстроїло.
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
При чем тут деньги учителю?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляnatka72
Вот поэтому и не надо устраивать буллинг тем, кто рисунки не принес