Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023
Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила
9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
Фея_3уровень• 06 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Не верю что детей 15 лет заставляют рисовать рисунки военным.
Вообще бред какой-то. Моему 14, рисовать не любит и рисует даже не плохо-отвратительно. Не будет он ничего рисовать. И что? Я не собираюсь заставлять. Да и кому те малюнки нужны? Военным? Сомневаюсь.
Бабка-ежика• 06 декабря 2023
Тоже было недавно в 10 классе - сдавали деньги на ЗСУ, покупали продукты. Я не сдавала. Нашей фамилии в списке конечно нет. Но бывший муж в ЗСУ и я донор. Сдаю кровь. Если пристанут, расскажу. Считаю, что этого достаточно
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Позор нации, подросток с неправильней позицией, не хочет строем ходить!
Класс) Такое настольджи по партсобраниям. Те же системные пропогандоны, только теперь в вывшиванках. Эх, дело Ирины Фарион проложила другая Ирина
Позор фашистской россии, а не нам.
Фея_3уровень• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
моїй дитині 8 років. до школи звернулися волонтери. не просили грошей, а просто багато малюнків, бо мали їхати на нуль з подарунками хлопцям. я намалювала два. донька своєю рукою зі зворотньої сторони малюнків написала листи військовим. дуже зворушливо. я вважаю, це найменше, що ми можем зробити для ЗСУ. а ці малюнки їм дуже дорогі.
Ну эти рисунки дороги только для отцов. Всем остальным они без нужды.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Без анонима напишете.смелая Вы моя ?))))
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Воспитание хуже.
Я ребенку объясняю, да он и сам видит - кто нам друг, кто враг, кто нас защищает, а кто нападает.
А автор в носу колупается по всей видимости.
Поэтому воспитание у ее ребенка хуже. Сознательность дитю не прививает.
Вы примитивно рассуждаете из россии, сидя с рюмкой на диване
Судья по вашим опусам и сравнением с рюмкой сидите вы
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
це нє падросткі нєумєющіє рісавать. це підлітки, батьки яких не виховали відчуття поваги і вдячності до збройних сил України . і не пояснили, що там не кіборги, а звичайні такі ж хлопці, Васі, Пєті, Сергії і в них теж є серце і їм теж буває страшно. і що ці малюнки їх дуже ’гріють’ і надихають.
Это у учителя нет чувства такта и уважения, нужно было задать это задание на выходные и сказать, что кто поучавствует, тому поставит 12 баллов за домашку по своему предмету. Было бы намного больше рисунков. Учителя волнует лишь статистика. А запугивание и гнобление человека - это практика совка. откуда учитель знает почему так мало детей нарисовало? может их родители или родственник служат? может они по ночам окопные свечи варят с родителями, может донатят, причин миллион. А начинать манипуляцию типа дети неблагодарные и тд это треш.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
За всех на каком основании расписались?
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я работаю и доначу на ЗСУ. Мне не до рюмок, в отличие от вас.
Это вы из рашки лезете в нашу страну и в наши форумы
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А за оценки это норм? ))) не манипуляция?)
Фея_3уровень• 06 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В мене сину 5 років. Ходить на футбол. Там тренер збирав на прилад своєму другу. І попросив по бажанню намалювати або зробити поробки для воїнів. Всі!!! батьки залюбки принесли. Присилав фото - стоять військові з цими дитячими дрібничками. Вони як дітки радіють, що їх люблять, їх підтримують… звичайно малюнок не зігріє, не накормить, не захистить. Але це ж так легко хоч трошки уваги їм приділити
Ну ви порівняли 5 і 15 років.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Вы реально ЯсноВидящая ?
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
нет, это мотивация.
Колгоспниця
• 06 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так навіть і не неблагодарні
Неблагородні виявляється, хоча до чого слово благородні до цих дітей
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Из какой Рашки? С одной из стран ЕС вам пишу, мимо
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
а что тогда делаете в загнивающей Европе, если поддерживаете процветающую расию?
Попа как у Кардашьян• 06 декабря 2023
А хтось зрозумів для чого тема? Авторка підготувалася погано, скрінів переписки не намалювала. Який сенс теми, кого гадити потрібно: вчительку, підлітків, батьків, виховання?
Кіна не буде• 06 декабря 2023
Боже, ну ви серйозно?
Ну зробіть листівку, напишіть щось приємне.
Я здивована небажанням зробити щось приємне тим, хто на фронті.
Похер вашій сімʼї, то і дитині теж похер
А чому вчитель не права? Що назвала речі своїми іменами?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
В каком комментарии? Не поддерживаю я тут только оскорбление детей учителями
Раздражевская• 06 декабря 2023
Невже важко приділити 10 хвилин свого дорогоцінного часу, щоб намалювати або написати два добрих слова? От правда, не розумію. Написати тему на порадниці і обговорювати це час і здібності є, а на малюнок немає? Та прапор жовто-блакитний намалювали і написали «дякую, що я і моя сімʼя живі і живемо в Україні». Все. Дивуюся з людей. А винні, як завжди, вчителька і школа.
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2023
Я военных лечу. В некоторых палатах, кстати, висели детские рисунки, но думаю, это чьи-то ’личные’. Может, ребята и умиляются им - не замечала особо. Вот лекарств, бывает, не хватает. И специалистов. Еды вкусной. Сигарет. Это реально то, что нужно
Про ноль рассказывают только, что курят по три пачки в сутки и мечтают поспать хоть пару часов
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так навіть і не неблагодарні
Автор, я в шоке, конечно, от комментариев... Я вас понимаю, у моего тоже сейчас много уроков+допы, если бы ему так задали сегодня на завтра, я бы поступила так же как вы. Есть свои приоритеты, будет свободное время - нарисует хоть 10 рисунков. Но тут упоротых столько, это просто ужас. Пусть хоть до ночи сидит, но рисует...
Фея_3уровень• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
За всех на каком основании расписались?
Да тут же все пишут,что чужие дети их не интересуют, все любят только своих детей, спасать будут своего котика/собачку а не чужого ребенка. То с каких дел вдруг какому-то мужчине нужен будет корявый рисунок 15-летнего подростка?
Вишня на торті• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Мне кажется правильным пойти с этим к директору, а не в чате разводить срач.
Автора зачепило щось інше, таке складається враження. Можливо, якийсь конфлікт з вчителькою вже давно. І ось про військових остання крапля. Тому, як автор вважає, що вона права, написати слід в чат з вчителькою. Не боятися своєї правди. І додати приклад, що - мій син малюнок не приніс, бо не вміє малювати, було багато уроків, але наша родина допомагає ЗСУ, і шанує кожного, хто боронить країну. І це недоречно по малюнкам судити, хто гарний, а хто ні. Це приблизний текст. Якщо вчителька нормальна людина і дійсно трохи дала емоцій, вона зрозуміє, що поспішила з висновками.
Попа как у Кардашьян• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Та не було ніякої вчительки)
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Еще бы выводы сделали те, кто тут автора и ее сына яростно поливает помоями...
Ответ дляКолгоспниця
Справа навіть у тому , що нікуди ці малюнки не пішли . Був колаж від вчительки у групу навчальну з малюнками . Як би це виглядало , якщо б серед малюнків дітей був малюнок від мами учня ?
А як це виглядало би, якщо б не намалював ніхто? Якщо під примусом намалювали лише 7 з 20 учнів, скільки було б малюнків, якщо вчителька сказала б, що це не обов´язково, а для тих, хто хоче? Не малював би ніхто! Або 1 з 20.
Вишня на торті• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
За правду треба боротися. Під анонімами воно то простіше. Але всієї ситуації ми не знаємо. Як автор вважає, що вчитель поступила погано, чому б не написати вчителю у загальний чат? Що в цьому поганого?
Ответ дляКолгоспниця
Ну так тоді вона може сказати хай станцюють чи заспівають . Моя дитина наприклад соромиться виставляти на очі всіх те , до чого в неї нема таланту , щоб на фоні інших малюнків його був найгірший . Можливо ви скажете , що в 15 років це дурня, та мабуть у вас немає підлітка просто .
Якщо дитина зазмутилася, можна задонатити на ЗСУ, пояснити, що шляхетність - це не обов,язково показуха.
Або якось інакше.
Якщо така вчителька, потрібно шукати вихід з ситуації.
Або якось інакше.