Бабулька• 06 декабря 2023
З 2-3 річною дитиною зараз виходите гуляти вранці і ввечері?
Тобто, 2 рази?
Результат:
вже голосів:
19 (50%)
1 раз
12 (31.58%)
Результати
7 (18.42%)
2 рази
Дуб береза• 06 декабря 2023
Можна спати класти на балконі. І ходити один раз всього гуляти.
Навіщо мучитися?
Кукусики• 06 декабря 2023
Зі старшою гуляла 2, в іноді і 3 рази на день
.
З молодшим робила як мені зручно - коли не хотіла / не могла - то не йшла гуляти
Трусиковед• 06 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Навіщо мучитися?
три річну дитину спати класти на балконі? Це щось нове)))
Бабулька
• 06 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Навіщо мучитися?
3-х річну дитину на балконі? Не уявляю. Малюка клала в коконі, дуже давно.
Дуб береза• 06 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Та ну. Моя спала поки спала в обідню перерву. В чому проблема?
Дуб береза• 06 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Розширяйте уяву))
Кукусики• 06 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Навіщо мучитися?
Ну, в цьому віці вони вже спалять 1 раз в день і бажано, щоб цей сон випадав не на прогулянку .
Трусиковед• 06 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Розширяйте уяву))
ні, дякую, я краще двічі вийду на прогулянку
Дуб береза• 06 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Так це з прекрасно що ви хочете!
А я не хотіла) тому клала на балконі на свіжому повітрячку спати))
Бабулька
• 06 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
У вас на балконі ліжко для 3-х років? Ви її в одязі і шапці клали?
Трусиковед• 06 декабря 2023
Ответ дляБабулька
та прямо на підлогу, хай привчається до суворих умов)))
Червона рута• 06 декабря 2023
После развивашки гуляем немного, параллельно заезжаем в магазины и по делам
Небалувана Галя• 06 декабря 2023
когда сын был в таком возрасте, он уже спал один раз днем дома, на улице гулял в смысле ходил ногами и лез в грязь. Поэтому гуляли только утром до обеда, потом сон, а после сна уже темно. Когда он пошел в сад, то там тоже после обеда не выводили гулять, только утром
Затишне кубло• 06 декабря 2023
Не хожу вообще. Только в садик и из садика забираю. Погода последние недели как-то не очень
Чебураха з перцем• 06 декабря 2023
Ни разу. Пойдет в садик, там выгуляют, а если не выгуляют, тоже ок. Без выгулок никто еще не умер. Вырастет , выгуляется сам.
Бензопирен• 06 декабря 2023
2 рази виходим. Дома дитині нудно, він робить шкоду в мене нерви не витримують того
Тётушка Лошадь• 06 декабря 2023
Я ні, а в садочку виходять 2 рази. По темному))) але на 20 хв виходять
ХикориДикори• 06 декабря 2023
Робіть як вам зручно.
Я могла і взагалі не вийти, орієнтувалась по собі, по дитині, по погоді. А зазвичай гуляла один раз в день.
Я працювала, тому погуляли активно один раз, потім додому спати. Після сну вже темно і холодніше, що там робити на вулиці.
olena_shch• 06 декабря 2023
Мы проживаємо в Ірпені біля центрального парка, тобто це дуже і дуже молодіжний забудований район на десятки тис людей. Дітей як стемніє нуль, просто нікого взагалі. Вдень до обіднього сну на весь парк і наші жк можна 2- 3річок нарахувати з 30- к за 2 години, одночасно діток 10-15. Короче всі дома.
dahashutka19• 07 декабря 2023
Під натрій. Можемо 2 рази, можемо один . Також можемо ввечері взяти самокат або велобіг та вийти