Бабка-байкерша• Изменено 06 декабря 2023

Юнісеф під час повітряної тривоги.

Сьогодні робітники дитячої точки ЮНІСЕФ о 13 запрошували на свято Миколая. Але була тривога, і в ЮНІСЕФ відписалися що свято відбувається після тривоги. Після закінчення повітряної тривоги повідомлення: ’ Свято починається’. Прибігли з дитиною... А нам у відповідь: ’а свято вже відбулося о 13.00’ . І в телеграм каналі, що свято переноситься на час після відбою вже видалене.
Так то все дивно. У когось ще сьогодня свята Миколая в ЮНІСЕФ були під час повітряної тривоги? Чи то тільки моїй дитині ’пощастило’ не попасти на свято Миколая в Миколаєві під час повітряної тривоги?
Курочка-чубаточка• 06 декабря 2023
вот это я по-нашему, по-бразильски :)

Лизочек• 06 декабря 2023
А был ли мальчик? (с)
автор Бабка-байкерша • 06 декабря 2023
Ответ дляЛизочек
А был ли мальчик? (с)
Зазвичай, фото публікують, то подивлюся, чи було дійсно свято. Дитина дуже засмучена (хоча від Миколая подарунок вранці знайшов), не пішов, бо тривога. А після тривоги, з´ясувалося, що тривога то неважливий фактор.
автор Бабка-байкерша • 07 декабря 2023
Свято таки було під повітряної тривоги, фото є. Всі мої питання та коментарі щодо проведення свята Миколая під час повітряної тривоги швидесенько видаляють.