Тоскующая• 07 декабря 2023

Підвисоцького, щелепно-лицьова хірургія, хто був?

Я так розумію, що туди дозвонитись нереально, треба по факту їхати?
Прописку запитують?
Скільки платили і за яку процедуру?

Дали направленная на вирізання (сидять глибоко і не прорізаються) верхні зуби мудрості.
Нижні вирізали також не прорізавшиїся у Мельника на Зоологічній, але лікар порадив краще на Підвисоцького, дуже глибоко сидять.
Я тертий жук• 07 декабря 2023
Если есть направление, то прописка не важна. По цене не подскажу, что то будет бесплатно, так как по направлению, за что то могут попросить доплатить, но суммы там не космические будут. Максимум две тысячи на всякий случай имейте при себе.
Дуняша• 07 декабря 2023
Гарні лікар та оснащення. На місці все вирішите.
Отжигающая• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
А направление должен дать доктор госполиклиники или туда можно с направлением частной стоматологии? У меня та же ситуация с зубами, сидящими в десне.
Маруська Му• 07 декабря 2023
Принимают всех, даже без направления. Отношение хорошее, доктора отблагодарили, отказывался брать
Дуняша• 07 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Там також відділення по швидкій, тому можна і зовсім без направлення.
Бешене сарі• 07 декабря 2023
перед удалением нужно хорошо покушать, чтобы слюна не текла рекой
Я тертий жук• 07 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Если бесплатно, то только от своего семейного врача направление. Частные врачи не имеют никакого отношения к направлениям.
Можно попробовать без направления туда обратиться, думаю не откажут, просто цена вопроса будет больше
Заздрість то погано• 07 декабря 2023
Я там дважды зубы рвала. Шла к врачу по рекомендации, потом еще друзей отправляла. Мне все понравилось.
Отжигающая• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Можете, посоветовать доктора, пожалуйста?
Чаклунка-ведунка• 07 декабря 2023
Я ездила без звонка
Невидимка Майя• 07 декабря 2023
Там круті спеціалісти
Пиу!Пиу!• 07 декабря 2023
Ответ дляДуняша
Але зуби мудрості по швидкій не вирізатимуть, це планова операція :)
Пиу!Пиу!• 07 декабря 2023
Ответ дляБешене сарі
І наркоз краще бере
Дуняша• 07 декабря 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Так покажете лікарю, домовитесь про час та й зроблять.
Отжигающая• 07 декабря 2023
И ещё подскажите: эти хирурги, которые удаляют зубы , там на Подвысоцкого также ставят импланты в кость? Или у них специализация только удаление или только ипланты?
Заздрість то погано• 07 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Я не помню уже(( девочка молодая и хрупкая. Я тогда еще удивилась, как эта фея может зубы рвать.
Муж вот подсказал, что Наталья Михайловна зовут. Все, что помним((
Заздрість то погано• 07 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Имплантация тоже
Пиу!Пиу!• 07 декабря 2023
Ответ дляДуняша
Але автор хоче заощадити, їй треба направлення.

Направлення дасть державний стоматолог в районній стоматполіклініці.
Чекаю завтра• 07 декабря 2023
Навіщо туди взагалі лізти, якщо Мельник відмовився навіть?
автор Тоскующая • 07 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
У нас направление от частника
автор Тоскующая • 07 декабря 2023
Ответ дляПиу!Пиу!

Де ви побачили, що моя мета заощадити?
Я шукаю відгуки тих хто там був

Направлення є, але від частного лікаря, я хочу знати на що розраховувати +/-, бо на Зоологічній платила в два раза більше ніж думала, 6000 грн.
автор Тоскующая • 07 декабря 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Боже ну читайте не через рядок
Мельник нам вирізав нижні, він не відмовлявся, шли також з направленням.
Тепер настала черга верхніх, бо зняли ретейнери з зубів, ретейнери після брекетів і лицьової маски, і якщо не видалити верхні, то вся багаторічна робота ортодонта і красива посмішка піде насмарку.
Ви вирішили, що мені так просто ото хочеться щось різати і видаляти? І от я зайшла і питаю на форумі.

Вище дівчина правильно сказала, це прирівнюється до операції і треба завчасно домовлятись, так було з Мельником на Зоологічній, він сказав це операція і треба підготуватись.
Тому я питаю тут, може хтось їздив і як було- одразу, чи відправляли додому з попереднім записом?
Бо дозвонитись туди нереально, треба їхати
Чекаю завтра• 07 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Боже ну читайте не через рядок

Як мені читати не через рядок, якщо в старпості нічого цього не написано і від вас інших відповідей не було?
Як це зняли ретейнери? Ви шукаєте собі проблеми там, де їх можна уникнути. Але з такою манерою спілкування я не дуже хочу вам щось відповідати.
автор Тоскующая • 07 декабря 2023
Я в старпості запитала першими двома реченнями що саме мені треба
А ви вирішили з пустого в порожнє поболтати і повчити, ви не були на Підавсоцького і по темі нічого не сказали, окрім того що чогось вирішили що хтось відмовився видаляти, що вам краще знати треба видаляти чи ні, такє... все підряд аби не темі.