Ось такої форми вони, з курячим фаршо, але фарш не як начика, а перемішаний з картоплею
lisenok_8282• 07 декабря 2023
Ответ дляNimfa77
спасибо!.... уже сижу одетая идти за филе)
і смажте на середньому вогні, щоб картопля просмажилася всередині. бо через мясорубку вона (картопля) така получається дрібнесенькими шматочками ніби
irina 2709• 07 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
я роблю деруни з куркою, але виглядають вони в мене зовсім не так) рецепт дуже простий - картопля, цибуля (багато) і куряче філе - все в мясорубку. посолила, поперчила і смажу. дуууууже смачно. у нас уплітають тільки так в родині)
Нє, ну шоб ви були здорові, сиджу на роботі і аж слинка потекла....)))
lisenok_8282• 07 декабря 2023
Ответ дляirina 2709
та я сама така) пишу і слюною давлюся
Ответ дляLoveYouOrNot
Не відкриваючи тему, знала хто автор.
Ахаха
який талант пропадає