Байрактара• Изменено 07 декабря 2023
Висип у дитини
Доньці 5 років. Подзвонив вихователь, що є висип, плями, щоб я забрала і дали супрастин. Я забрала, висипу вже немає, температура 37,7, дуже втомлена, лежить. Завжди дочка активна і грається. Дала парацетамол. Що це може бути? Я думала вітрянка, в сусідній групі вітрянка, а вони в тривогу разом у підвалі, але чи могли від супрастину пройти висипання? До лікаря йдемо завтра
Залетна Я тут• 07 декабря 2023
Ні, не могли, висипка при вітрянці відрізняється. Для чого ви взагалі щось давали без огляду лікаря?
Байрактара
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А до лікаря можна піти миттєво?
Залетна Я тут• 07 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
А до лікаря можна піти миттєво?
Так, для цього і є невідкладна допомога в стаціонарах. Чи хоча б з педіатром проконсультуватися
Байрактара
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Вам показати скріни? Ну аби писати