Весняний Марафон• Изменено 08 декабря 2023
Віктор Мандзяк - фітнес тренер
Доброго дня! Поділіться будь ласка відгуками хто користувався його послугами?
Як людина він мені не дуже продобається та й задоволення не з дешевих але як надивишься результатів його підопічних...
Хочеться не схуднути в привести своє тіло та м´язи в гарний стан, щоб спинка від сидячої роботи не боліла)))
Вообще не факт• 08 декабря 2023
Ну, працювати з вами буде все одно не він особисто, а менеджери. Тут тема була, дівчата скаржились, що немає індивідуального підходу. Тобто, якщо є якісь болячки, нюанси в харчуванні, їх не враховували. Але може вже щось змінилось...
Гарантую неперелевки• 08 декабря 2023
Головне дотримуватись його рекомендацій. Бо він за вас не схудне. Просто не дороге меню. Прості вправи. Працюють з вами менеджери
Valechka-mk• 08 декабря 2023
Если вам человек лично уже неприятен, то зачем через неприязнь с ним взаимодействовать.
Я его в Инстаграмм видела, слушала - неприятный очень
Весняний Марафон
• 08 декабря 2023
Ответ дляВообще не факт
Дякую, пошукаю ще цю тему.
Я тертий жук• 08 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Та сама ситуація, побула на нього підписана 3 дні і він почав мене бісити, відписалась і заблокувала.
палка-копалка• 08 декабря 2023
Я займалась, і донька теж. Але він особисто не займається. Мені мій тренер не дуже сподобався, то я пішла. Поки займалась, то схудла, потім кинула палити і знову колобок.
Весняний Марафон
• 08 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякуюза відгук!
Valechka-mk• 08 декабря 2023
Многие забывают, что фото ,,после,, это не показатель. Важнее как долго результат продержится. Похудеть можно, но в большинстве своем из-за жестких подходов, сильно ограничительного питания, срывы потом и снова набор веса. Но тренера и диетологи (любители марафонов) ,,забывают,, про это рассказать
СкокоМнеДадите• 08 декабря 2023
Ответ дляКундалина
Не верю в те фото, явная подстава ..
Писали, что фотошопят фото. И как-то тема была рекламная тут - якобы девочка делилась отзывами о работе с ним. И выставила отфотошопленые
фотки.
Ещё писали, что он плохие отзывы трет.
фотки.
Ещё писали, что он плохие отзывы трет.
Анонимарик• 08 декабря 2023
у мене колега була на його курсі, потім скинула мені меню і вправи,
я взагалі не розумію за що там платити, меню - без меню, просто перелік продуктів, вправи - їх тисячі в ютуб, підбиріть які вам підходять
Кундалина• 08 декабря 2023
Ответ дляАнонимарик
За ,,негра с дубиной,, .
Червона рута• 08 декабря 2023
Ні про що. Скидають всім одне й те саме, а отой типу «персональний тренер» все що вам каже це голосові по три секунди щодня, «так тримати молодець»)
Червона рута• 08 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
фотки.
Ещё писали, что он плохие отзывы трет.
фотки.
Ещё писали, что он плохие отзывы трет.
Ну звичайно тре, хто ж тоді піде за 2800 чи скілтки там зараз він бере.
aljonyshka• 08 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Да, Вы абсолютно правы) все это лохотроны, так как удержать вес намного сложнее, а активность и диета-это образ жизни навсегда, а не марафон на выживание)