Та не реву я• 08 декабря 2023
Чи варто воно того, щоб все життя прагнути чогось досягти?
Яка вашс думка і ваш досвід щодо того, чи варто витрачати цінний час свого життя на написання дисертації, зростання в професії, здобуття популярності тощо? Коли за цим стоїть те, що ми позбавляємо себе і своїх дітей цінних радісних моментів разом, коли витрачається здоров"я? Чи плоди на старості варті того?
Привіт з ботойбіччя• 08 декабря 2023
Ответ для90x60x90
Ага. Люди з окупованих територій вам зараз аплодують
автор питала в цілому. Порадниця в своєму амплуа. Так шкода, тих хто втратив свій бізнес, житло, тому треба робити з цього правильні висновки
черная мамба• 08 декабря 2023
Автор, все работает в комплексе. Достигаторы это такой тип нервной системы, когда тебя постоянно двигают вперед желания и ты получаешь эмоции от результата. Есть те, которых прет шоколад или алкоголь, а таких прет адреналин от работы. И как приятный бонус, карьера. Меня в Украине это настолько драйвило, что и личной жизни не хотелось, и так куча эмоций. Сейчас в другой стране, нет столько эмоций от работы, начинаю гонять мысли по кругу.
И да, оно того стоит.
Та не реву я
• 08 декабря 2023
Ответ дляСовбез
Через силу ні. Тільки якщо в задоволення. Життя має радувати. З дітьми, чи з карʼєрою, але в гармонії, так як подобається.
Будьте більш тверезі в міркуваннях: написання дисертації вимагає надзусиль, краде багато часу, тобто ти 5 років випадаєш із сім´ї. Яке може бути задоволення щоб щодня сидіти в бібоіотеках або дивитись в екран з теастом? Щастя і задоволення це може бути: подорожі, купання в морі, походи в гори, спорт, декрет на крайняк, однак не сидіння в офісі чи бібоіотеці, давайте чесно говорити.
Сосиска_Втесте• 08 декабря 2023
Дуже хороше питання! Я якраз тим і займаюсь, що чогось досягаю, вигораю, лікую нерви, знов досягаю і так по колу. Дітей ще немає, бо ж вважаю спочатку ’достігаторство’.
А мої подружки вже всі мами і щасливі від того.
От і думаю, нащо воно мені?
Та не реву я
• 08 декабря 2023
Ответ дляEmilii
Та чого на старості?
Задоволення в процесі, а не в результаті.
Займатися тільки дітьми і домом, як на мене, скучно, а паралельно мати діяльність, котра приносить задоволення і гроші
я не про це. у всіх є робота, професія. Я про надзусилля, перехід на рівень ’ експерт в своїй професії’
Та не реву я
• 08 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
Еее, ви серйозно?)) Чоловік працював в прокуратурі, це держслужба, ви дійсно вважаєте що там с зп можно нерухомість купувати?))) Я думаю йому було дуже норм, а може і зовісм не одиноко (трошки знаючи звичаї прокурорських і ментів тих часів) в своєму кабінетику)
😇
Докладальниця• 08 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
😇
Угу) Вы теперь ненароком свекру расскажите, что вы о нем на форумах пишете, посмотрите на реакцию)
И да, какой бы верх верховный ни был в генеральной прокуратуре, на недвижимость во множественном числе в Киеве тебе точно не хватит) Это если жить на зп, конечно :)
булоТАЙминуло• 08 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
В мене і дисертація захищена, і декрет другий.. Дисертація простіша , ніж діти, але така тягомотина.. але PhD на лінкедін то круто👌
Та не реву я
• 09 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А конкретніше, яке задоволення ви отримуєте від того, що маєте науковий ступінь? Кокретно у чому це виявляється?
булоТАЙминуло• 09 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
У тому , що я завершила дуже непросту справу і дуже успішно. У тому, що це впливає на мій hr brand.
Та не реву я
• 09 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Оці 5 років, що ви писали, з ким були ваші діти і ким ви працювали, що змогли поєднувати? Все таки відповідь ваша абстрактна про задоволення. Що вам дає ваш бренд, гроші?
булоТАЙминуло• 09 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
Я писала 3 роки, і вкінці третього захистилась. І не було в мене ще дітей, а карʼєру тільки починала. Я просто все роблю вчасно) Так, гроші, роботу свою обожнюю до речі. А ви явно сіли в дуже останній вагон. Якщо у вас декрет + аспірантура = це кошмар.
Та не реву я
• 09 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Мені уже через 2 роки 40, думаю уже не варто. Якщо писати то дійсно вчасно, коли нема дітей. В цьому і було питання.
булоТАЙминуло• 09 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
Так, не варто. Це вам буде жесть. Я захистилась у 26. Ви просто не будете мати ні вихідних , ні вечорів, нічого. Варто тільки якщо прям дуже буст зп буде після захисту або прям без науки не можете.