АнтиТанкист• 08 декабря 2023

Апартаменти на пʼять діб за 9 тис у Гданську. Де підвох?

Чи дійсно там такі ціни в період новорічних свят?
Шукаємо апартаменти на кінець грудня. Знайшла на букінгу доволі пристойні за 9 тис, з власною кухнею на чотирьох осіб.
Хто в темі - це реальна ціна ?
Бутерброд з ікрою• 08 декабря 2023
Грн?)
Манка Я• 08 декабря 2023
Я у Гданьску, тут НР не святкують, вже не буде святкового ярмарку, навіть ніяку атрибутику святкову після Різдва не купиш) основне свято то Різдво
Физрукая• 08 декабря 2023
так сравните с другими аналогичными предположениями. может, там плохая транспортная развязка и 30-ть км до центра
Мотористка• 08 декабря 2023
200 злотых сутки? Можно дешевле найти
Черпак_для_фантазий• 08 декабря 2023
Ответ дляМотористка
200 злотых сутки? Можно дешевле найти
Это в среднем 50 евро в сутки на 4-х, это очень очень дёшево
Хачапууури• 08 декабря 2023
Нереально дешево.
Розвод якийсь
Хачапууури• 08 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Не святкують Сильвестр? Не пишіть дурниці.
Ще й як .
Мотористка• 08 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Вы мне это доказываете? Я в Польше живу. Объездили уже половину. Цены на отели и апарты знаю
Манка Я• 08 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Такі як ви святкують, поляки вже 1 січня всі головні ялинки прибирають
Черпак_для_фантазий• 08 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Я вам ничего не доказывают. Живу давно в европе, на данный момент приехали в Польшу в гости, снимаем апартаменты на 2 во вроцлаве, за неделю заплатили 450 евро, бронировали за 2 месяца.
Пліткарка• 08 декабря 2023
Ответ дляМотористка
ну так подскажите автору. порекомендуйте. а то только воздух гоняете
Мелочунь• 09 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Я у лютому була ще ялинка стояла
Ларьки може і не працюють, але про атрибутику то не точно
Мию вікна у мороз• 09 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Странно, что апарты в Гданьске по цене центра Рима возле Колизея..Правда, не на НГ
Кофе в лобби• 09 декабря 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
А підкажіть апартаменти коло Колізею за 50 євро на добу на чотирьох. Бо я бачу капець як дорожчі.
автор АнтиТанкист • 09 декабря 2023
Ответ дляХачапууури
Нереально дешево.
Розвод якийсь
Відгуків багато позитивних.
автор АнтиТанкист • 09 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Ми шукаємо не задля святкування. Нам потрібно буде їхати далі, але до нового року потрібно десь зупинитись.
Тому й шукаємо житло.
На букінг начебто краще всього шукати