Заикальница• Изменено 09 декабря 2023
Що будете дарувати своїм дорослим дітям на Новий рік /Різдво?
Під дорослими маю на увазі 16+ В доньки питала, каже, що хоче сюрприз. Поділіться, будь ласка, своїми ідеями
Блондинка в Законе• 09 декабря 2023
20 років, подарую гроші.
Вона останнім часом полюбила Skims, вибере собі там пару речей, які захоче.
А так все, від айфона, лептопа і до брендових окулярів має.
Блондинка в Законе• 09 декабря 2023
Що, когось зачепило, що фігура не дозволяє самій Skims носити?))
Ну що поробиш, худніть)
МатьЧасть• 09 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Удалось все по скидкам купить, костюм 4000 и чашка 1000, хотя общая сумма всё равно приличная. Но дитёнку 25 годков, подарками уже редко балуем, так что..
Где покупали костюм? У нас или на ин. сайте?
Христя в тiстi• 09 декабря 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну що поробиш, худніть)
Да там размерчики разные есть)
На пышных тоже можно подобрать.
Даже если попа как у Ким)
На пышных тоже можно подобрать.
Даже если попа как у Ким)
В гости звали?• 09 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Парфюм завжди доречно. Але недавно донці купила Кейт спейд рожевий. Думаю може якусь прикрасу, типу підвіски Пандора, вона цього ніколи не носила, золоті сережки і хрестик і все, золоті каблучки не хоче, може та Пандора сподобається. Але теж хочу сюрприз їй зробити, тому не питаю
Пандора уже не на вершине моды.Плюс качество не очень
ЯблокоРаздора• 09 декабря 2023
Куплю коврик для мишки з підсвіткою, набір хороших труселів, ну і якісь ще дрібнички.
КвартираЧья• 09 декабря 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
20 років, подарую гроші.
Я собі теж в них сукню взяла але мені рочків в двічі більше
Мудрецыха мира• 09 декабря 2023
Ответ дляПиши-пропало
Моя в 10 классе , вчера из 7 уроков, была только на первом классном часе , остальные продрыхла, а мне врала, что была
Поссорились и сейчас я ей ничего не хочу дарить , а еще и отлупить , но держусь
А мій десятикласник взяв звичку демонстративно запізнюватись на уроки
І це то, який ще нещодавно просинався в 6.30.
А то і з уроків може піти в спортзал
І що робити ? (
А то і з уроків може піти в спортзал
І що робити ? (
Блондинка в Законе• 09 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вам гарно
Донька спочатку там білизну брала, потім на пробу спортивний комплект, потім ще якісь кофтинки, і понеслося... але там, де вона живе, це дуже популярний бренд, молодь полюбляє.
Як на мене - не Гесс з Корсом, і слава богу))
КвартираЧья• 09 декабря 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Вам гарно
Дякую. Я в Україні живу в Україні, замовляю в байєра
Блондинка в Законе• 09 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Якщо любить окуляри, то їх багато не буває.
Має 2 пари Живанши, Феррагамо, Ерреру, ще якісь.
Ну, якщо захоче на подарункові гроші ще купити, то її право) але все ж таки, думаю, на нові плаття потратить)
Душа компанії• 09 декабря 2023
Кроссовки Найк. Сам выбрал. Но моему ’детю’ в феврале 30 стукнет )))
Гл. Амурная• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаикальница
Є, IPad й навушники також
Ого, так вы богатые. Тогда не буду писать наш вариант.
Коварная Зая• 09 декабря 2023
Ответ дляКашпо
У нас сантехника это фирмы 🤭 они еще и чашки делают?
открою тайну-посуду фарфоровую)
Там-тарарам• 09 декабря 2023
Да все ж залежить від хоббі дитини та її інтересів, вподобань. Діти в такому віці занадто різні, щоб існував універсальний подарунок. Я буду дарувати проф мікрофон з ширмою-поглиначем звуку, вона займається давно вокалом, а зараз зацікавилася озвучуванням книжок, розповідей, веде телеграм канал, куди записує аудіокниги короткі. Буде рада.
Та легко!• 09 декабря 2023
Ответ дляМатьЧасть
На модиво, была акция -25% при сумме выше 4500 грн
Смайлик• 09 декабря 2023
Ответ дляvitysya
Донечці 17 років, домовилися про ноутбук для роботи, навчається на архітектора - потрібно для програм та роботи.
Ооо а можно спросить, где учится дочь? Сколько обучение по стоимости? Моя тоже через год планирует 🙏
Неместная Я• 09 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Можно ссылку на микрофон?
Сорока-ворона• 09 декабря 2023
Ответ дляПиши-пропало
Это уже не звоночек. Это уже колокол...ну зато проблем с поступлением не будет. Сразу говорите, что касса МакДональдс теперь её максимум
a.ostroverh• 09 декабря 2023
Ответ дляКашпо
Спасибо, гляну!
Посуду они начали делать задолго до сантехники)
Не гоню• 09 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Сыну спортивный костюм ’аэронавтика милитари’ и чашку Villeroy & Boch новогоднюю
покажите чашку, пожалуйста
Не гоню• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаикальница
Не любить, точно не варіант.
видела прикольные адвент календари с косметикой, на 16 самое то, мне кажется