Ацетилсалициловая кислота• 09 декабря 2023

Знов проблеми з чоловіком, дайте психіатра

Дівчата. Історія така, в мене депресія і тривога, до війни зверталась до психіатра в своєму місці, пила таблетки від депресії. Раніше дуже сварились із чоловіком, була коханка в нього, але у сварках, я починала кричати не своїм голосом, мене аж трусило, била його. Потім спала цілий день і нічого не могла робити по дому. Чоловік казав, що я психована, уходив на тиждень до мами. Зараз ми в Києві, пів року назад переїхали. Все начеб то було добре, він гарно заробляє, але останні три місяці чоловік дуже холодний, ігнорить мене. Коханки зараз немає, це точно, ми це вже пережили, але вчора знов була сварка, я знов кричала від болю, мені здається, що я непотрібна йому, він ночував в машині, ще не був вдома, я дзвонила сусіду, сусід каже бачив його, але зараз не з ним. Зараз в мене знов стан просто вийти у вікно. Психіатр моя не відповідає. Київлянки, порадьте гарного психіатра, бажано Шевченковський район.
Закусенец• 09 декабря 2023
Може краще чоловіка змінити?
ХвостПистолетом• 09 декабря 2023
Холодный? Удивительно, что он, вообще, ещё с Вами, хоть холодный,хоть тёплый.
Готова до другої• 09 декабря 2023
Ответ дляЗакусенец
Може краще чоловіка змінити?
Автор, дослухайтесь до поради.
ХвостПистолетом• 09 декабря 2023
Ответ дляЗакусенец
Може краще чоловіка змінити?
Думаете, психиатр на ней женится?
Готова до другої• 09 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Думаете, психиатр на ней женится?
Мужику будет легче.
дама_из_декрета• 09 декабря 2023
Удалено администрацией...
Бараболька• 09 декабря 2023
У вас не з чоловіком проблеми, п з головою. І це не образа. Навіщо ви орете не своїм голосом? Що він робить вас такого? Чому ви так себе поводите?
автор Ацетилсалициловая кислота • 09 декабря 2023
Ответ дляГотова до другої
Автор, дослухайтесь до поради.
Мі з одинадцятого класу разом.
ХвостПистолетом• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мі з одинадцятого класу разом.
Влип, бедняга...
Доставучая• 09 декабря 2023
Ответ дляБараболька
Ну то може автор не може себе контролювати, тому і шукає психіатра?
Ответ дляБараболька
Того разу, мені затеефонувала жінка, я дізналась про коханку. Він приїхав додому, я сказала, що дзвонила жінка, розмовляли з нею. Він почав казати, що я дура і нікого в нього немає. Потім він зізнався.
Готова до другої• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мі з одинадцятого класу разом.
И что? Это не Ваш человек и Вы тоже не его человек. Это не аргумент, подумайте сначала о своем моральном/психическом комфорте - зачем Вам человек, с которым рядом Вы страдаете.
Бараболька• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мі з одинадцятого класу разом.
Ну це аргумент сильний. Якби мені дома не своїм голосом орали б я б теж завела б коханця і ночувала в машині. Що він вам робить такого, що ви зриваєтесь?
Ответ дляДоставучая
Так, саме так... Зараз він просто не розмовляє зі мною, десь їздить, а коли я питаю, що приготувати на вечерю. Каже, що я його задовбала, він у друзів поїсть
Срочнокпсихологу• 09 декабря 2023
Вам не психіатр потрібен, а адвокат для розлучення
Ответ дляБараболька
До коханки не орала, в тому то ї справа
Бараболька• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну ви ж ведете як істкричка себе, тому зрозуміло, що він шукає на стороні те чого не вистачає.
Що він ще робить поганого, чим вас доводить чи виводить?
Ответ дляСрочнокпсихологу
Може. Зараз ще запитаю про адвоката
Закусенец• 09 декабря 2023
Я з власного досвіду кажу. Йдіть і не оглядайтесь.
Батько моєї дитини доводив мене до такого стану що я жити не хотіла, там такі «качєлі» були що капець, і головне я усюди винна, я не така, я не так роблю, не так кажу, не так думаю, а він «благодетєль» мене таку любить.
Навіть родичі вважають що так усе і було, «я- дура,він-янгол».
Втікла світ за очі, вийшла заміж, чоловік носить на руках і усе йому подобається і усюди я «така».
Тепер баба того телепня мені телефонує «ты не представляешь что он мне творит», а мені так по*уй що він там творить що словами не передати. Як я жалілася, ніхто не хотів мене почути і зрозуміти.
Закусенец• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мі з одинадцятого класу разом.
То шо?
Ответ дляБараболька
Ми як продали нашу квартиру в Дніпрі, переїхали в Києв, гроші були у нього. Зараз каже, що немає, все проїли. Ото я вчора почала кричати
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Дуже вам дякую!!!! Вже пишу
Бараболька• 09 декабря 2023
Ответ дляЗакусенец
Ви ще не в курсі хто там кому що творить, а вже не розібравшись поради роздаєте. Те що у вас так не факт, що в автора те саме.
Ответ дляЗакусенец
Дякую вам, ви мої сумніви сказали. Я вчора йому сказала, а може тобі до психіатра треба?
Бараболька• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну тут треба розібратись. Може ви їх дійсно проїли. Моя мама сидячі на батьковій шиї, весь час качала права, що він гроші никає, а зараз коли сама купує, а не в дім все готове приносять і кладуть, то трохи в ах..ре що і скільки коштує. Тому тут просто треба розібратись. Мій чоловік теж думає, що ми живемо на його 15 000
Заздрість то погано• 09 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Квартиру купували разом? За кошти 50/50?
Ответ дляЗакусенец
То шо?
Мабуть ви праві. Да, я винна, що не можу стримати себе і не кричати. Але ж спочатку коханка, зараз гроші десь дів... скільки можна!
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Так может из жизни убрать то, что вызывает в вас нехорошие состояния? Может депрессия с тревогой уйдут вместе с ним?
Ответ дляБараболька
Вибачте, квартира коштувала 67 тис дол. Як можливо за пів року їх проїсти? Я таке ж питання вчора задала чоловіку. Він почав казати, що я дура невменяємая, що да, стілки проїли за пів року, тут я почала вже кричати, мене трусило. Я розумію, що він бреше мені. Ми знімаємо однокімнатну квартиру, не хороми триповерхові, ї лобстерів три рази на день не їмо
Ответ дляЗаздрість то погано
70 % з продажу моєї особистої квартири, 30% наші сумісно зароблені, ремонт не робили, там був свіженький євро