Яичница с беконом• 09 декабря 2023
Сімейна форма навчання 11 клас, як ви робите контрольні з Алгебри та Геометрії?
Дитина вже 3 роки на сімейному, і найважче це алгебра та геометрія.
Дівчата як ви із цим справляєтесь?
Репетитор?
Чи просто замовляєте, оплачуєте і все?
Дівчата як ви із цим справляєтесь?
Репетитор?
Чи просто замовляєте, оплачуєте і все?
ЖаннаНеАгузарова• 09 декабря 2023
Тю. Я математик. Прислали условие, написала, отправила, переписал, сдал. Деньги на карту
Найщасливіша• 09 декабря 2023
Дитина вже в одинадцятому класі, а ви все ще робите завдання разом з нею?
Й, головне, навіть на думку не впадає, що можна дійсно вчитися, а не просто ’замовляти й оплачувати’
Перша скрипка• 09 декабря 2023
Дочка пользуется каким-то ботом в телеграмме «искусственный интеллект» который готовые решения выдает по всем предметам, математика в том числе
кураГАЛЯ• 09 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Людина вчиться закордоном, але мамі ще треба робити вигляд бурної діяльності в Україні.
Звісно, що програму алгебри і геометрії за 9-11 клас опанувати самостійно неможливо
кураГАЛЯ• 09 декабря 2023
На кабанчику і олх часто є охочі, щоб за них зробили тест чи контрольну.
Найщасливіша• 09 декабря 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я розумію шукати репетитора, а не де купити контрольні. Нащо таке навчання?
кураГАЛЯ• 09 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Для шарового українського атестата і...вигляду бурної діяльності мами :))(
Поліпривіт всім• 09 декабря 2023
Контрольные то пол беды. А как вы собираетесь НМТ сдавать? В этом году математика обязательно.
Міс Всесвіт• 09 декабря 2023
Что вообще из себя представляет семейное обучение? Меня уже так задрала эта дистанционка. Полдня надо выходить на онлайн-уроки, а потом еще полдня сидеть за компом и делать дистанционные задания. А заданий накидывают прилично, ребенок без выходных остается, чтобы все успеть доделать. Пока переделаешь все, уже заново накидывают на следующую неделю. На семейном я так понимаю просто делаешь дистанционные задания, отсылаешь их и все? На онлайны выходить не надо?
Коленная ложечка• 09 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Моя донька в 11 класі, цього року перевели на сімейне, бо ми за кордоном і немає змоги по щелчку здавати всі домашні і писати конспекти. Доньці подобається. Зараз іде 2тижні контрольних робіт, потім весною так само. Але вона займається з репетитором з математики, української і біології, також купили курс з історії для підготовки до ЗНО. Тобто вирішили зробити упор на важливі для неї предмети, замість писання конспектів та знімання відео зарядки на урок фізкультури
Яичница с беконом
• 09 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ви напевно взагалі не вловили змісту тексту. Перечитайте може домоможе
Слухи-руки не распускаю• 09 декабря 2023
Я перевіряю роботи: поставила в тел. прогу з математики, навожу камеру - воно пише відповідь і рішення. Думаю, діти теж так роблять:)
Яжбоматуся• 10 декабря 2023
Мы их не делаем
В 11 классе ребёнок уже должен сам делать. В институте тоже за синульку будете курсовые писать?