Чесно брешу• 10 декабря 2023
Легальний шлях виїзду чоловіка
Наша знайома сім´я зробила так - розлучилися, мама відмовилася від батьківських прав, тато виїхав як батько одинак.
Ви б пішли на таке?
Результат:
вже голосів:
77 (56.62%)
Ні
59 (43.38%)
Так
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ой, ну не надо давить на жалость. Уже проходили это.
Отказываетесь от гражданства, оставляйте свое имущество и выезжайте. Жаль, что так нельзя
Майно не держава давала, щоб його їй залишати.
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ух ты как. Значит за ваше майно должен чей то муж, отец воевать🤣🤣🤣
Живчик-счастливчик• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Та дайте ж кацапам здесь зраду развести🤣🤣🤣
Уже прошло время топов на такие темы. Пид#ров уже на нюх слышим 😀
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Його можна продати та виїхати. Життя не обмежується тільки Україною. Світ великий
І ніхто, нікому нічого не винен.
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
І ніхто, нікому нічого не винен.
Удачи, надеюсь повесточку вручат при оформлении купли продажи
Скользкая• 10 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
Если что то случится с отцом детей, то по документам мать детям чужой человек.
Варианты есть всегда как выйти из ситуации
или Вы думаете что люди необдуманно идут на такого рода поступки
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Я жінка так що навіть і не сподівайтеся.
А перед тим як когось відправляти в окопи, то сама повинні туди піти.
Ms. Iphone• 10 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Мой бывший муж выехал с мамой-инвалидом. Это менее экстремальный способ
Ну, мамы инвалиды есть не у всех, да и сейчас, инвалидность оформлять очень долго и тяжело.А дети есть у большинства.Но способ странный описан в теме конечно, какой- то нереальный
Викликаю на дебати• 10 декабря 2023
Думаю, що час, коли писатимуть доноси і вказуватимуть, де живуть чоловіки не загорами. Привіт 30-ті роки
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Удалено администрацией...
Екатерина27• 10 декабря 2023
Если есть хоть какой-то легальный способ мужчине выехать, нужно им воспользоваться. И ничего постыдного в этом нет. Не все хотят, не все готовы и не всем даже можно идти воевать.
KrupinkaSs• 10 декабря 2023
Тоді ще треба вирішувати питання з спільним майном,як і на кого його правильно записати.Заповіти та ін.
Малая Налегке• 10 декабря 2023
Для чого? У нас в країні багато родин нормальних, які живуть без фіктивних афер
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Лика-прилипка• 10 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Це коли інвалід є. А якщо немає, то екстремальний)
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Удалено администрацией...
Мне вас жаль, ваше окружение слабое, низкосортное
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
І нелегальним теж. Життя це цінність, а країна, квадратні кілометри та інше, то це справа десята.
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Нормальне, з головою на плечах, а не з патріотичними гаслами і також всі з освітами та грошима
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не пишите мне, я выше всего этого. Мне не интересно ваше самовнушение
Пешеходик• 10 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ще рік назад я б не погодилась з цим постом,а тепер на всі 100%. Будь яким способом треба рятувати чоловіків,які залишились. І нехай називають це як завгодно ,вже нікого це не зачіпає.
Пешеходик• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Так,погоджуюсь на всі 100
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так вперед в окопи, якщо вище за цього, а то дивані патріотки вже набридли.
Знайомий так зробив
На все про все - пів року
Комісія приходила, оглядала в яких умовах буде жити дитина і т.д
Але там мати сама не проти була - дитина по бабусям в основному. Коли зробив документи то вже і передумав виїжджати, бо справка від призову є, а самому з дитиною за кордоном - наче і не дуже 😅
На все про все - пів року
Екатерина27• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Пожалуй соглашусь
когдадеЦкие• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А как вы надоели своим нытьём за свои штаны🤣🤣🤣
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
У мене коханий чоловік, а не штани і Україні він нічого не винний, так як навіть не громадянин цієї ’чудової’ країни.
А ваш де?
Силиконочка• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А ваш де?
Удалено администрацией...
Ку-кусик• 10 декабря 2023
Ответ дляКуда_бежать
Мать не может самолишиться своих родительских прав. Никак. И отец тоже не может прийти в суд и сказать что его задолбало, я отказался от прав.
Нууу, за майже два роки мама могла б прикласти сили для реалізації цього плану і спитися в алкоголічну крайнього ступеню 😂