lilu1990• 10 декабря 2023

У Німеччині пропонують повернути наших чоловіків додому

Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.

Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.

Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.

«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.

За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
Veronika83• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Особливо якщо в США виграють прихильники трампа і згорнуть всю допомогу.

Нам гаплик.на черзі Польща і країни Прибалтики
Если бы была хоть минимальная вероятность такого сценария, нам бы помогали не так как сейчас

nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Та не потрібна віза, господи, у мене реальні приклади людей які працювали по правильно оформлених відрядних листах. І перевіряли їх там, один у Швеції камєнщіком. Перевірку пройшов.

Якщо відрядний лист неправильно оформлений або на підставну фірму то можуть бути проблеми.
В Німеччину потрібна віза van der Elst visa,і ваше А1,тоді це легально,все інше ні
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляVeronika83
Байден апелює вже до того що як не допоможемо Україні , то будем воювати американськими солдатами.

Здається такий аргумент наводиться не тоді коли все на мазі у людини
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Або те, або те.

Нах*Ра відрядний лист якщо є німецька робоча віза? Самі подумайте
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Або те, або те.

Ви не пробиваєма,удачі.Чиьацье закони,а не фігню від наших агенств
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Як і ви, всього доброго
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Про Італію не знаю,я за Німеччину пишу.
Командировку из Польши в Италию (да и в Германию) можно выдать только официальным сотрудникам польской фирмы, в филиал этой же польской фирмы в Германии/Италии. А таких единицы. Все остальные ’командировки’ - просто фикция, которая при проверке грозила депортацией.
Contento• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ніхто не хоче

Але Росія буде в Берліні й так, якщо всі відмовляться воювати
Ну то есть вы тоже готовы идти воевать, чтобы рф до Берлина не дошла ? Или вы хотели бы чтобы другие воевали , а вы дома в безопасности посидите ?
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Командировка может быть не только в филиал.

автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Одиниці чи ні, але достатньо
Veronika83• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Это такой же аргумент как и у нас, что мы защищаем Европу от вторжения русни. На самом деле у русни не хватит сил рыпаться ни в какую Европу, а тем более в Америку и все прекрасно это понимают. А для американского правительства мы один из вопросов, которым можно манипулировать. Вы не заметили этого на прошлой неделе?
Seehund• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Бо можливість зіткнення єс з Росією уже маячить цілком реальна.
Ну вот и покажут на что они способны.
Falcon82• 10 декабря 2023
Ответ дляLadyDShoes
Здається це робиться навмисно, залякати людей
Це робиться для електорату всередині країни. Бо вибори, вибори ...
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Для легального відрядження працівників між польською фірмою і фірмою-роботодавцем в Німеччині повинен бути укладений офіційний контракт!

Мало просто оформити А1 за всіма правилами, необхідно платити податки! Якщо польська фірма, яка відрядила працівника в Німеччину не платить за нього податки на території Польщі це автоматично означає, що працівник працевлаштований нелегально
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Сочиняйте дальше. Но на этот лохотрон уже никто не купится.
Кстати, мой знакомый с таким ’командировочным’ работал нелегально в Чехии. Просто повезло, что не депортировали, потому что была не его смена, когда к ним пришла облава на нелегалов. А его сосед по комнате попал под раздачу, был как раз в эпицентре событий. Знакомый тогда наконец-то понял, что с командировкой его тупо развели на бабки. Поэтому сказал ну его нафик, доработал минимально положенное время и вернулся домой.
WomAnn• 10 декабря 2023
А що будемо робити з тими хто купив довідки про інвалідність? А головне з тими хто їх видав, бо в Німеччині 90% знаходяться легально, тих хто біг полями не так багато, а ще чоловіки 3+ дітей і так далі
Ну?
Anastasiya-f052• 10 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
хотіла б я це побачити.
Серйозно? Ви розумієте що це означатиме для нас?
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Вы думаете, этот А1, купленный в Польше ’в агентстве’ за 100 евро, означает, что за человека годами налоги в Польше платятся? Кто и с какого перепуга?
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляVeronika83
Я помітила що коли немає боєприпасів то ризик втрати територій дуже сильно зростає. І міф про те, що Росія не здатна рухатися далі, потроху розвіюється

nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Не мішайте автору писати,те що вона взагалі не розуміє
SolgAvA• 10 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Шо? 600 тис чоловіків виїхало під час війни? ну як? Усі інваліди чи багатодітні?
в нас співробітник влітку пішов у відпустку ;--) через пару тижнів в ватсап надіслав у групу заяву про звільнення - якимось дивом опинився в Іспанії з жінкою.Ще один у Німеччину з жінкою та дитиною чкурнув, звільнятися не схотів. Оформив собі декретну відпустку замість жінки
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Это вы тут делитесь странными схемами.
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
З просто купованим за 100 євро а1 звісно що депортують
Spicy -02f0• 10 декабря 2023
Ответ дляSicillia
Вони на соціалці всі сидять в Німеччині. Коли треба буде платити 1000 євро за оренду та комуналку і мінімум 400 євро за їжу, то половина поїде миттєво. Бо щоб заробити їх в Європі ой як треба побігати. А потім все майже до копійки віддати за базові потреби. Ну я в Європі живу так. Повністю за свої вже більше року. До цього 3 місяці в соцжитлі, але то був жах
Не все. Ну и не так это сложно, особенно если семья
Seehund• 10 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ахаха… смішно. Моя двоюрідна сестра з травня 22 сидить в Баварії на виплатах. На курси не ходила і не збирається. Мандрує Європою. Не бідна взагалі. Має 2 квартири в Болгарії. І таких багато. Гидко від таких
Все кого я знаю учатся или работают. Или она взятки бератору давала?)
SolgAvA• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

ще рік тому Байден таке казав. Мовляв, що вони вбивають рашистів, при цьому не втрачаючи соЛдатів НАТО
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Ну блін, у мене сусід ще до війни їздив по цій формі у Німеччину не раз і мав перевірку, з ним нічого не трапилося. Але він все робив по правилах, і оформлювався через польського роботодавця з яким працював уже багато років. А не просто купив у переході щось там
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Это вы тут делитесь странными схемами.
Я рассказываю конкретные примеры, как просили.
Вот именно по таким А1 и работают те, кто выезжают через наши ’агентства по трудоутройству’.
Еще одна ездила ягоды в Финляндии собирать. Заплатила за вакансию, за проезд их перевозчиком. Довезли в Финляндию, высадили, а там развели руками: в этом году неурожай ягод, работы вообще нет.
Посидела она там малёхо и почухала назад домой, с пустыми руками, потому что смысле оставаться не было никакого.
Как просили, невыдуманные истории из жизни. Довоенной, когда тур. визы не давали права на работу.
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Якщо ваш знайомий купив у якогось ноунейма за сто євро цю довідку, то зрозуміло що він не пройшов би перевірку
Isidda• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
боты все непробиваемые.она не исключение