lilu1990• 10 декабря 2023

У Німеччині пропонують повернути наших чоловіків додому

Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.

Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.

Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.

«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.

За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Много ребят без отпусков воюет. Людей не хватает.
То,може,не треба тими людьми розкидатися,як раша?!
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляyana borozenec
К вам в город война не пришла, видимо.
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
К вам в город война не пришла, видимо.
Прийшла,тільки і робимо,що зустрічаємо воїнів:(
Про розмінування живцем не чули?! а про тримати позицію з двома рожками до автомату?!
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляyana borozenec
Тогда зачем писать странные вещи?
kristi_ana• 10 декабря 2023
Ответ дляliss
Смешно , они семьям дают вид на жительство сразу же и предлагают остаться , все условия для этого делают , на те земли что немцы не хотят , поэтому популизм это одно и заявления , а на деле они делают как им удобно. Сбор молодого нормального генофонда .
А что там делать, на тех землях, где немцы не хотят? Где там работать? Это они сейчас там сидят на пособиях, здоровые лоси, ещё и в Ютубе видосы выкладывают как они за пособия путешествуют, что покупают, прям ФУ. Поддерживаю отправить на фронт, особенно тех, кто выехал незаконно.
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Тогда зачем писать странные вещи?
Я вас не розумію,їх чисельно рази у чотири більше ніж нас,що дасть додаткова мобілізація ,якщо людей не бережуть і воювати нічим?
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляyana borozenec
Сдаваться надо, да?
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Сдаваться надо, да?
Або щось терміново міняємо,або здаємося:(
Розкажіть,будь ласка,ваше бачення,якісь дії для перемоги,я так розумію,перемога-це межі 1991 року?
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Сдаваться надо, да?
Так,коли чоловіки закінчаться,що тоді робити? Всіх жінок на фронт.В рашці то народу більше
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляyana borozenec
Это вы лучше расскажите, раз вы знаете, что к чему.
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Сдавайтесь
liss• 10 декабря 2023
Ответ дляkristi_ana
Странно , а кто вправе распоряжаться вообще чужой жизнью 🤷‍♀️
« лоси « сами решат где им быть и как им жить … « лоси « не мешали формировать стране военных ..черновецкие тро пусть разбронируют .. и прочие хватит тыл охранять .. вариантов масса .
Да и 67.8 млн и 22 млн как думаете , что больше , планы есть ?
Ola_la-d152• 10 декабря 2023
Ответ дляSicillia
Вони на соціалці всі сидять в Німеччині. Коли треба буде платити 1000 євро за оренду та комуналку і мінімум 400 євро за їжу, то половина поїде миттєво. Бо щоб заробити їх в Європі ой як треба побігати. А потім все майже до копійки віддати за базові потреби. Ну я в Європі живу так. Повністю за свої вже більше року. До цього 3 місяці в соцжитлі, але то був жах
ну вы правда думаете что большинство людей между побегать что б заработать в Европе, и посидеть в мерзлом окопе в Украине выберут второе? придет бегать ну что ж, жить захочешь не так раскарячишся
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Сдавайтесь
Ну таке
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Ну таке
Это словосочетание что-то значит?
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
хотіла б я це побачити.
Какие разные желания у людей( я бы хотела увидеть окончание войны, мирное небо и мир во всем мире. А кто-то хочет войны
SolgAvA• 10 декабря 2023
Ответ дляКиев_Елена
та цього не буде, Ви ж розумієте, ні Польща, ні Німеччина , ні Франція воювати з рашкою не будуть
Не хочу я війни, це має припинитися. Мають хлопці повернутися додому.
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Нелегально?
Мій кум прожив 5 років нелегалом в Англії ( заробітки),
але вже громадянин Польщі ( дружина і діти поки ще ні ), тому все буває в житті
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
И как он прятался все время?
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Ну поїдуть вони в сусідні країни
Не хочуть люди повертатись і гинути
Я летіла восени в Румунію ( реально український літак ) ну і трохи румун на фоні чулись
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Сірійців, іракців, афганців ніхто часом не вертав додому воювати за демократію?
Вертали
Але, політичних біженців - ні
tanya_217• 10 декабря 2023
Не повернуть, бо це для них працівники і платники податків (знайомі чоловіки, які виїхали до родин уже працюють), а з ними їх дружини і діти.
Це популізм, ніхто наших біженців силоміць не веретатиме.
tanya_217• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ніхто не хоче

Але Росія буде в Берліні й так, якщо всі відмовляться воювати
Значить поїдуть до США
Soufit• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Ну виступив як ст депутат,ви думаєте насправді, розроблять такий указ
Схоже його бабця не минула рузького залдата. Срочно затребувати його ДНК, він явно не чистий арієць)))
tanya_217• 10 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Шо? 600 тис чоловіків виїхало під час війни? ну як? Усі інваліди чи багатодітні?
2 млн чоловіків 18-60 з 24.02.22
Це офіційно (багатодітні, з інвалідом, не придатні, інваліди, батьки дітей з інвалідністю і т.д.)
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
И как он прятался все время?
Молодий ще тоді був,без сімʼї
Якось домовився з роботодавцем
Памʼятаю як зустрічали його по поверненню
Але, все одно, не захотів жити в Україні
То його вибір
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Молодий ще тоді був,без сімʼї
Якось домовився з роботодавцем
То його вибір
Это давно было?
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Это давно было?
Так, давно
Ще ми були студентами
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, давно
Ще ми були студентами
Раньше, может все и начинали нелегально.
СhanelKa• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Так, можливо
Я не знаю, були безстрашні тоді.
Це якесь відлуння покоління дитинства в 90-х, любі цілі без страху.