Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.
Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.
Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.
«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.
За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Много ребят без отпусков воюет. Людей не хватает.
То,може,не треба тими людьми розкидатися,як раша?!
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
К вам в город война не пришла, видимо.
Прийшла,тільки і робимо,що зустрічаємо воїнів:(
Про розмінування живцем не чули?! а про тримати позицію з двома рожками до автомату?!
kristi_ana• 10 декабря 2023
Ответ дляliss
Смешно , они семьям дают вид на жительство сразу же и предлагают остаться , все условия для этого делают , на те земли что немцы не хотят , поэтому популизм это одно и заявления , а на деле они делают как им удобно. Сбор молодого нормального генофонда .
А что там делать, на тех землях, где немцы не хотят? Где там работать? Это они сейчас там сидят на пособиях, здоровые лоси, ещё и в Ютубе видосы выкладывают как они за пособия путешествуют, что покупают, прям ФУ. Поддерживаю отправить на фронт, особенно тех, кто выехал незаконно.
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Тогда зачем писать странные вещи?
Я вас не розумію,їх чисельно рази у чотири більше ніж нас,що дасть додаткова мобілізація ,якщо людей не бережуть і воювати нічим?
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Сдаваться надо, да?
Або щось терміново міняємо,або здаємося:(
Розкажіть,будь ласка,ваше бачення,якісь дії для перемоги,я так розумію,перемога-це межі 1991 року?
Ответ дляkristi_ana
Странно , а кто вправе распоряжаться вообще чужой жизнью 🤷♀️
« лоси « сами решат где им быть и как им жить … « лоси « не мешали формировать стране военных ..черновецкие тро пусть разбронируют .. и прочие хватит тыл охранять .. вариантов масса .
Да и 67.8 млн и 22 млн как думаете , что больше , планы есть ?
Ola_la-d152• 10 декабря 2023
Ответ дляSicillia
Вони на соціалці всі сидять в Німеччині. Коли треба буде платити 1000 євро за оренду та комуналку і мінімум 400 євро за їжу, то половина поїде миттєво. Бо щоб заробити їх в Європі ой як треба побігати. А потім все майже до копійки віддати за базові потреби. Ну я в Європі живу так. Повністю за свої вже більше року. До цього 3 місяці в соцжитлі, але то був жах
ну вы правда думаете что большинство людей между побегать что б заработать в Европе, и посидеть в мерзлом окопе в Украине выберут второе? придет бегать ну что ж, жить захочешь не так раскарячишся
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
хотіла б я це побачити.
Какие разные желания у людей( я бы хотела увидеть окончание войны, мирное небо и мир во всем мире. А кто-то хочет войны
Ответ дляКиев_Елена
та цього не буде, Ви ж розумієте, ні Польща, ні Німеччина , ні Франція воювати з рашкою не будуть
Не хочу я війни, це має припинитися. Мають хлопці повернутися додому.