lilu1990• 10 декабря 2023

У Німеччині пропонують повернути наших чоловіків додому

Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.

Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.

Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.

«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.

За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
Landuchka• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А якщо з ЄС не випустять
Выпустят, не имеют права не выпустить

kitty cat• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
За скільки Франція здалась гітлеру? За скільки днів Польщу поділили?
Так они уже забыли, все эти страны(( поколение, которое помнит, умерло. Все забыли.
RaRiZ• 10 декабря 2023
Ответ дляSicillia
Вони на соціалці всі сидять в Німеччині. Коли треба буде платити 1000 євро за оренду та комуналку і мінімум 400 євро за їжу, то половина поїде миттєво. Бо щоб заробити їх в Європі ой як треба побігати. А потім все майже до копійки віддати за базові потреби. Ну я в Європі живу так. Повністю за свої вже більше року. До цього 3 місяці в соцжитлі, але то був жах
ну хватит рассказьівать сказки, не даст Джобцентр долго на социале сидеть, хоть на курсьі, но надо ходить. Я так, навскидку, сразу могу 12 мужчин вспомнить, которьіе не пенсионерьі и могут работать. 5 из 12 работали сразу и продолжают работать, за жилье платят сами. Еще 7 человек ходили на интеграционньіе курсьі. После их окончания четверо пошли работать, двое продолжили обучение и только 1 пока ничем не занят. А, вспомнила еще одного, получил контракт в другом городе несколько месяцев назад и переехал, до контракта - да, наверное, на социале сидел. Как все оказались тут - не могу сказать, у части из них трое и более детей, у части - бельій билет, еще часть бьіла за границей до вторжения рашки.
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну це ви так думаєте.
Тему з поверненням чоловіка розганяють постійно,це думка лише одного депутата )
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Ні,там ще документи потрібно, наприклад для Німеччини віза німецька,і контракт А1,а їх не так просто отримати
Не потрібна німецька робоча віза.
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Значит были знакомые, кто устроил. Но я знаю, что без документов на нормальную работу не возьмут. Это запрещено.
не смешите мои тапочки. все сиделки в Италии так работали, на птичьих правах. и ждали кажись санаторий, или как там правильно называется легализация нелегалов, длительно пребывающих в Италии
LadyDShoes• 10 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Ну якщо взяти загалом, то з усіх Європейських країн, то Німеччина нам таки дуже багато допомогла. І так, біженців утримує.
Їм це вигідно, відкрийте очі. Всі наші в Німеччині давно працюють і платять податки. Німці скільки сирійців та арабів прийняли і нічого! Не збідніли
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не потрібна німецька робоча віза.
Потрібна,не треба мені доказувати,те в чому ви не розумієтесь,я в ЕС 10 років живу
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Выпустят, не имеют права не выпустить
Да, випустять, так як і з України випускають

Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Я вас еще раз спрашиваю, кто так работал? Или вы пишете, как было когда-то?
AnnaOst• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Бо можливість зіткнення єс з Росією уже маячить цілком реальна.
Ага, тільки німці не Росії бояться, а запитують нафіга ми своєю зброєю продовжуємо агонію України. Це реальні настрої тут. Навіть ті хто засуджує Путіна вже кажуть що треба допомогти Україні укласти якусь прийнятну угоду і закінчити цю війну. Про чоловіків вони взагалі цього не розуміють. Питають навіщо ви тоді воюєте, якщо ніхто цього добровільно робити не хоче в треба силою утримувати чоловіків, ловити і відправляти на фронт
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
В мене пів села так працювали в Італії
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я розумію, але ж це документ, який підтверджує легальність перебування хоча б у Польщі. І працюють з ними оформивши комардіровку від польської компанії, тому все легально хоч і шито білими нитками
а каким боком документ на пребывание в Польше дает право работать в Италии? про командировки вообще смешно.
LadyDShoes• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Здається це робиться навмисно, залякати людей
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Моя знайома робить документи для виїзду на роботу в Німеччину, усі працюють там цілком легально на польських візах по три місяці
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
В мене пів села так працювали в Італії
И с вами делились подробностями?
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Про Італію не знаю,я за Німеччину пишу.
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Нелегально,ви розумієте що не можна працювати лише по польській візі,нехай відкриє закони про трудоустроцство іноземців в Німеччині і почитає,по польській візі,це до першої перевірки.Це типова афера для наших
Клементина• 10 декабря 2023
Так, там же ті у кого троє дітей, погане здоров´я і таке інше
Ім все одно на фронт не можна))

МАМА НИКИТКИ-2• 10 декабря 2023
Ответ дляRaRiZ
Ахаха… смішно. Моя двоюрідна сестра з травня 22 сидить в Баварії на виплатах. На курси не ходила і не збирається. Мандрує Європою. Не бідна взагалі. Має 2 квартири в Болгарії. І таких багато. Гидко від таких
uma• 10 декабря 2023
Самое реальное, что они могут провернуть - не платить пособие мужчинам, не отправлять на курсы. Но это ж дискриминация по половому признаку, а у них демократия. Короче, нифига у них уже не выйдет избавиться от украинцев. Максимум испортят качество жизни, но в данном случае не до жиру, быть бы живу 🤷‍♀️
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Я предлагаю говорить о том, что вы знаете на примере реальном.
Я говорю на реальном примере группы в вайбере, там барышня трудоустраивала наших украинок сиделками в Италии, продавая им приглашения на польские визы, билеты на автобус через Польшу в Италию (у них там всё налажено было) и предлагая вакансии. Даже в ковид прорывались, дороже было, но тоже вывозили, и с тестами помогали.
Точно знаю, потому что до сих пор я в ней вишу для зритель.
Куча отзывов было от тех, кто уехал. И потом их вторая группа - рецепты итальянской кухни, как лечить пролежни лежачим подопечным, а также спины и коленные суставы себе (после того, как потягали на себе своих подопечных).
Буквально пару дней назад видела искали сиделку... До этого не заходила, руки не доходили...
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Давайте каждый останется при своем мнении, но лучше почитайте о нелегальном пребывании.
Peres Lal• 10 декабря 2023
Этого депутата болтает как овно в проруби, он то русню выгнать пытается, то украинцев. Популизм )

https://www.dw.com/ru/deputat-bundestaga-frg-ne-me...
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Що ж робити працівникам, які хочуть без ризиків працювати в Німеччині?

Робота по відрядження листам А1.

Відрядний лист А1 – це документ, який видається органом соціального страхування Польщі, ще його називають zaswiadczenie А1. Це підтвердження того, що роботодавець постійно платить за Вас податки в Польщі. Грубо кажучи, це така медична страховка, від держави, яка діє на території Польщі і межах Євросоюзу.

Дозвіл на роботу в іншій країні видається на певну посаду і компанію.При зміні роботодавця відрядні лист А1 анулюється і потрібно подавати документи на новий.
У відрядженні А1 працівник може перебувати і виконувати роботи на території Німеччини не більше 90 днів в півріччі
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Ви така наївна,у вас що немає знайомих які їздили в Італію на заробітки,ви думаєте люди в 50 років,виконували всі вимоги щоб легально працювати в Італії.Відкривали польську візу,і їхали в Італію от і все
nata.ant• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Робота по відрядження листам А1.

Удачі,ви навіть роз´яснення правильне не можете знайти ,А1 достатньо громадянам ЕС,всім іншим потрібна віза
Яни• 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Я на вас ярлыки не вешаю, о каком времени вы сейчас пишете?
автор lilu1990 • 10 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Та не потрібна віза, господи, у мене реальні приклади людей які працювали по правильно оформлених відрядних листах. І перевіряли їх там, один у Швеції камєнщіком. Перевірку пройшов.

Якщо відрядний лист неправильно оформлений або на підставну фірму то можуть бути проблеми.
RaRiZ• 10 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
я з дітьми з березня 2022 у Німеччині, відвідую вже курси В2, хоча в мене мала дитина, якій зараз 2 роки, і я могла б ще на попі рівно сидіти, але Джобцентр постійно цікавиться, хто чим зайнятий. І так з усіма. То вже таке там місто чи село у вашої сестри розхлябане, що готові платити.