Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.
Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.
Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.
«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.
За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Все кого я знаю учатся или работают. Или она взятки бератору давала?)
Не знаю. То мама з тіткою спілкується. Знаю яксь штрафи платила за те, що малу зі школи зірвала під час навчального процесу . Я не хочу з нею спілкуватись після фрази-« поки платять буду сидіти. Перестануть, переїду в Болгарію»
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Не повернуть, бо це для них працівники і платники податків (знайомі чоловіки, які виїхали до родин уже працюють), а з ними їх дружини і діти.
Це популізм, ніхто наших біженців силоміць не веретатиме.
Не смішіть. Бундестаг статистику влітку публікував. Працюють аж 10%
Всі інши сидять на пособія. Чи ви думаєте чому Німеччина планує гайки закрутити і примусово всіх на роьоту а не га курси відправити?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас через чур идеализированные представления о людях.))