Звоночек• 10 декабря 2023
Проблеми з Амазон
Дівчата, допоможіть. На Амазон, у стороннього продавця був замовлений годинник. Він не відповідав опису, тому буквально через день було оформлене повернення. Продавець це схвалив, надав етикетку для повернення.
На пошті зясувалось, що повернення коштує як сам годинник, теж 50 євро.
Годинник було відправлено, і з тих пір пройшло біля 5 місяців.
Кошти не повернулися.
Зараз я зайнялася цим питанням, подати скаргу не можу, бо більше 3 місяців минуло.
Хто розбирається в Амазон, це все? З сотнею євро можна попрощатися?
Кошти не повернулися.
Вам потрібно було просити у продавця передплаченний лейбл, так як косяк з їх сторони і вони мали платити за повернення.
А по друге - 5 місяці для амазона це багато, вже можуть нічим не допомогти.
Але напишіть в чат в підтримку, опишіть ситуацію. Амазон запросто може просто сам повернути вам кошти
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляMarinaaNo
Я бачу лиш чат з роботом(
Там є інший?
Робот пропонує спілкування з продавцем, але і там проблеми - чомусь не можу писати в вікні спілкування, на яке мене пересилає робот.
Там є інший?