Бізешка• 11 декабря 2023

Це просто знущання! 27 млн для Кравець на власний проект

Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А ви думаєте в окопах завжди є чим зігрітися? Ви помиляєтесь, там навіть води часто немає, ви не розумієте, яка там реальність
Я про согревайки спросила. Напомню.что даже на форуме девочка сотнями окопные свечи сутками делает и сетки плетёт . Пока Вы тут о прозревших вещаете ! И да.сейчас везде сборы на согревайки. Слава богу есть вменяемых украинцев масса !

elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я запитала у вас про інше))
А ви ліпете щось з методички по ключових словах.
Я питала звідки інформація, що Коломойськоги ’сховали’, і що США проти щоб його судили тут?
Так вони знають які в нас суди, ще й Зе мав бути свідком в суді.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Щоб кожна повія говорила українською ’(с) але по суті так і ж: і висока, і мас- культура примітивного рівня - все має бути рідним і витіснити рашистське лайно
Так і про це , щоб кацапи відчували , що то иншій народ зі своєю мовою й культурою
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А подумати як без зброї на 27 млн ( це багато дронів) ви не можете
julil• 11 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
А коменти все))) обмежила в інсті
Обиделась))) Не поздравили, а запинали. Странно, чего бы…
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляjulil
Навіть ніхто не привітав з таким великим успіхом) своє шоу це рівень
liss• 11 декабря 2023
Читала новости эти , как человек который не смотрит вообще телевидение их и так многие , эти деньги просто своровали у страны и у народа . Очередной раз .
julil• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Они итак никогда украинцев своими и не считали. Хохлы, малоросы и прочая ересь.
Mrs White• 11 декабря 2023
Ответ дляОль_
Получили то, что в 19 выбрали. Но когда им об этом говорили, они вопили ’парахаааботы’.
Что ж - кушайте.
Ой, можно подумать команда Порошенка не воровала бы.
Всем им нет дела до народа.
Только фамилиями отличаются.

Marinka152• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMarinka152
Удалено администрацией...
Тут кто-то написал слово против виробництва зброи?))) Покажите хоть один пост
Леска• 11 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Овва, он як заспівали)))) а чого ж тоді попередника баригою обзивали?
Я порохобот якшошо
Леска• 11 декабря 2023
Ответ дляЛераС
А не можна якесь нормальне шоу створити? Яке змушуватиме людей вмикати мізки, аналізувати, мислити, в решті решт. Чому наша культура має будуватися на деградації? Адже в нас є класні ведучі (хоч аудиторію мають значно вужчу ніж у квартала) і гості в них бувають різні, які піднімають гострі, цікаві питання в різних сферах
Ну є ж різного формату шоу, дане шоу це розважальне, людина прийшла з роботи, лягла на диван і розслаблює мізки, що цілий день напружувалися.
Гострі питання це до савіка шестера чи хто там зараз на екранах....
Inno4ka-ya• 11 декабря 2023
Ответ дляОль_
Что ж - кушайте.
Мне и сейчас это орут.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
А горбунов відмовився від бюджетних коштів, саме через те що люди зробили резонанс. І Кравець відмовиться
https://lb.ua/society/2023/01/25/543699_derzhkanal...
Такий формат шоу
РойЛеля• 11 декабря 2023
Наче ж того року ще виділяли. Новина здпється річної давності
Inno4ka-ya• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Интересно, что запоют защитники Зе.
Во время войны это очень важный проект, нет слов.

А простые люди донатят ((((
Так раз выделяют деньги, то кто-то это говно смотрит же.
Елена-0f43• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs White
Всем им нет дела до народа.
Только фамилиями отличаются.
Дак а смысл тогда их было менять? Что бы что,новые пришли наворовали.Хотя нет- эти в открытую,наглую воруют,не стесняясь.Янык со своими унитазами как младенец был.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляKhovanskaya
кабінки для фунікулера -то хоч не шоу.
Так і суми инші

elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Шустеру Зе заборонив в´їзд в Україну, так що дивимось квартал.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це був прем´єр Польщі , дуже давніх часів.
Ну і чого на цей пост ’ пальци вниз ’ , тільки матрьохи московитські можуть поставити
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Ви помиляєтесь , це просто діти в рівнянні з попередниками
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляelenze66
А ви за ним сумуєте ?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Це називається підміна фактів
Marinka152• 11 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Тобто ви реально допускаєте,що такі гроші виділяються, щоб задовольнити потреби і смаки певного кола глядачів? А не для того,щоб гроші по кишеням розійшлися..?
Елена-0f43• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну радуйтесь тогда,хоть для кого то смысл выборов есть.Я такой наглости при Порохе не видела,не поклонник его если что.Только вот не задача выпускают не всех со страны и приходиться отдуваться всем.Почему так?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляjulil
Вони вважають мова одна , віра одна , значить один народ братський до тогож , але зараз погано себе поводять треба покарати(
Значення ’ малороси ’ трохи инше , поцікавтесь
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Тому , що все було тихо , готівкою з сепарами торгував
Про янека взагалі мовчу (
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Це називається підміна фактів
Причём такое топОрное....
Елена-0f43• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Про янека взагалі мовчу (
Вопрос задала вам не о том? Тихо многих устраивало а сейчас громко и? Вам легче? Что здобулы лично вы?