Бізешка• 11 декабря 2023

Це просто знущання! 27 млн для Кравець на власний проект

Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
somka• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Бо ця зараза гадить весь час (
І так влада не комільфо , а то сивочоле весь час лайно кидає
А , наведіть, будь-ласка, конкретні приклади такого собі ’гадіння весь час’ від Порошенко. Бо я дотримуюсь іншої думки. Це саме влада зробила ’некомільфо’ своєю недолугістю, непрофесіоналізмом, популізмом, корупцієй і постійними скандалами. І за це ’некомільфо’ має тепер розплачуватися вся країна.
Чому влада категорично відмовляєтьс створити уряд національної єдності, як це роблять в нормальних демократичних країнах, коли країна знаходиться в критчиному стані? Чому уряд формується не з професіоналів, а по принципу особистої відданості і згоди виконувати корупційні забаганки?
У вас, так виходить, гадить не той, хто веде країну у прірву, а той , хто сміє на це вказувати.

Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
ау, у нас новий очільник вже майже добув свою каденцію. рада за вас, що зараз для вас все біле і пухнасте. (А з фантомними болями то вже до спеціаліста,ми тут безсилі.)
І як новий очільник , з його корупційним кодлом, заперечує те, що попереднє кодло було не менш корупційне (а конкретно в цій темі 27 млн Кравець гаснуть на фоні щорічних 700 млн Марини Порошенко)?
Душа Лисиці• 11 декабря 2023
А це вже кумівство, чи ще ні?

📸 Дивіться це відео у Facebook https://www.facebook.com/share/v/WaUoiHfYuaLcoJUx/...
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А ви не автор фото? Я чудово знаю, як воно купується) доречі, коли скидаєте фото, то дивіться, що нижче, а то там ваше фото в білизні.
Нет.и понятия не имеете
Заход на форум с жалостливой темой было просто как вход в инфоппостранство.
Никогда про донаты не напишет подобного дерьма человек.чей родич в окопах и никогда в теме у себя не будет привечать рашисток и ненавистников Украины!
Metelitsa• 11 декабря 2023
Ответ дляjulil
Мне нравится в телеге, как провластные каналы во всем винят Пороха в постах про Зеленского) У Джокера с недавних пор теперь отключены реакции)))). Истерика не помогла. Я аж заскринила тогда этот припадок админа канала…
Канал Джокер веде Даша Зарівная, піарниця Єрмака
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
коломойського сховали від американських і англійських прокурорів, бо там йому за відмивання коштів світить довічне. А двічі за одне і те мсаме не судять, от і зробили типу слідства.
По ’медведчуку арештували рахунки’
Після того, як Єрмак очолив ОП, його партнер ввійшов у бізнес Столара-Медведчука
https://nashigroshi.org/2023/01/24/pislia-toho-iak...
Хто вам сказав, що Коломойського сховали, джерела Петра? ))
То розповсюджували, що насправді той не сидить. То те, що Коломойського не видають Штатам. Тепер просто ’сховали’ - то коли починати вірити? )
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Виглядає так, наче ви це продаєте) на фото чоловік?
А ви вже тут показали скільки задонатили? )
Mary-7b23• 11 декабря 2023
33 миллиона вообще то
Klara_• 11 декабря 2023
Ответ дляjulil
Не, обвиняют , банят и посылают в Россию жить, всего лишь на правдивые утверждение, что там границы открыты)))Сразу- а чего вы еще не там….
На цей мій допис уже наскаржилися :)

Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Овва, он як заспівали)))) а чого ж тоді попередника баригою обзивали?
Бо він барига по життю, і з ригами, і в корупційних скандалах за Ющенка, і президентом)
Vlada-Maria• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
о, знову відповідь в стилі ’сам д*рень’)))) Мені не треба казати, досить читати прес-релізи ФБР про стан розслідування))) а Вам все ’джерела Петра’ ввижаються на 5-му році правління Боневтіка І)))
Vlada-Maria• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
дякую, тепер ясно з якого типу особистостей писали притчу про бабу, що топилась, а все одно показувала пальцями ’стрижене’))))
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.и понятия не имеете
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Удалено администрацией...
А говорите персонажей не знаете ))))))) такая себе избирательность избирательная))))
От пани Очмонек на форуме нет ни одной анти-украинской буквы.ее Вы хорошо заучили)))
Рашисток тут в теме Вы не помните.бо не сутками на форуме))))
Прозревшие
elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Всі весь час волають робить свій український продукт , щоб була українізація суспільства
А ви що пропонуєте , що для вас культура ?
А я думаю, де взялися ті 73%, а це, виявляється, ті , для кого 95 квартал це культура.
Maryna804• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якось неубедітельно... ’Міша (Mrs.Ochmonek), У тебя скучное лицо тебе никто денег не даст ’ (С)
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Удалено администрацией...
Ну так это и видно))))
Есть такое слово ’вскрывающиеся’
Но если до сегодня был хоть 1% сомнений.то сегодня все исчезли)))
elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І це ті, що висміюють українську мову, українців, Україну проституткою називають в своїх шоу - це ви про них ?

diana32• 11 декабря 2023
Удалено администрацией...
Metelitsa• 11 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Пані так старалась виправдати зашквар зелених, що зовсім втратила береги.

По-моєму, вона так і не прийшла до тями)
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Почему
Еще за второйрусскийгосударственный.мир и дружба с кацапами. Вот именно за это есть голосовавшие.которые сейчас больше всех зелю и клянут))))
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так это и видно))))
Есть такое слово ’вскрывающиеся’
Вскривающиеся ( вибачаюсь російської немає на тел) це ті що вени ріжуть?
ShopEngland• 11 декабря 2023
Ответ дляБелоснежная
Нашла такую инфо:
На рахунок телеграмм каналу ’Всевидещее око’ вже давно зрузуміла, дуже часто роблять вкиди проросійкої пропаганди. Кидала на них жалоби, та марно, мільйонний канал під виглядом українських новин.
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так это и видно))))
Есть такое слово ’вскрывающиеся’
Я за вас рада, що ви хоч в чомусь прозріли, запитайте, чи ваші родичі в окопі раді, що 27 млн піде на шоу, а не на дрони
elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляShopEngland
Маєте альтернативу - Єдиний марафон.
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Маєте альтернативу - Єдиний марафон.
І скоро ще буде шоу за 27 млн
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляMarinka804
Раша- класиків полюбляєте?)) Тоді не дивно, що увірували в сивочоле божество ))
elenze66• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
І скоро ще буде шоу за 27 млн
Якщо вони наші слуги, то мали б спитати в нас, чи ми хочемо те шоу.
автор Бізешка • 11 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Знаєте де вони нас бачили? Слуги)