Меня не звали• 11 декабря 2023

Боюся іти до спортзалу

Не маю часу на себе взагалі, але дуже треба починати щось робити, запланувала собі так що вранці, на 6:00 буду йти до спортзалу, трохи велосипед чи ходьба на доріжці, зовсім трохи вправ з власною вагою і на 8:00 на роботу, інакше ніяк не вийде.
Треба тільки піти спочатку, взяти кілька "уроків" бо я ніколи не була у спортзалі взагалі, щоб показали як користуватися технікою, і щось мені так лячно, так ніяково.
Стрекоза любви• 11 декабря 2023
Більшість через це проходить. Не одна ви.

автор Меня не звали • 11 декабря 2023
якісь серйозні вправи робити не можу, вага велика, ввечері просто гуляти часу немає, тому треба щось легеньке просто більше повторень чи ходити/їздити на велосипеді, щоб трохи зрушити з місця вагу.
Ну і мене нітить що я наче вже сама придумала що я маю робити (які вправи), бо це найлегше з того що може бути, а тренер може бачити інакше
Прибираю щодня• 11 декабря 2023
Я бы тоже с утра ходила, но тот что рядом работает с 8(
Прибираю щодня• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
А работа далеко, может туда и назад пешком ходить.
Хочу наколоти губи• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Якщо вага велика, то зруште її спочатку харчуванням.
Петриківна• 11 декабря 2023
а я думала боїтесь, що Вас мобілізують)
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
500м, і так пішки йду)
Отчебучкина• 11 декабря 2023
На 6:00 йти до спортзалу? Оце у вас прагнення до красивого... мабуть у вас все вийде
Отчебучкина• 11 декабря 2023
Ответ дляПетриківна
а я думала боїтесь, що Вас мобілізують)
І я

Директриссимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Якщо вага велика, побережіть суглоби. Велосипед і орбітрек Ваш початок. Може, бігова доріжка, якщо коліна не болять, і то поки не бігати.
Директриссимо• 11 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Це якийсь грандіозний провтик спортзалу
Кукусик• 11 декабря 2023
я в таком случае сначала дома занималась перед работой, скинула 5 кг, немного стала повынослевей, растяжка норм стала. Потом в зале дело пошло.
ХикориДикори• 11 декабря 2023
В 6 ранку 😂😂😂😂😂
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
вже, трохи скинула, вона стала і стоїть, до лікаря потрапити поки змоги немає, хочу додати активності
Царевна в уггах• 11 декабря 2023
Навіщо вам спортзал? Чому не займатися вдома у зручний для себе час?
Якщо ви новачок, то є безліч занять в інтернеті від тренерів у записі.
В мене купа часу, я не працюю, але у зал мене не загнати. Люблю вдома займатися.
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Це якийсь грандіозний провтик спортзалу
в нас теж,з п´яти, тільки один так рано відкривається
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
а ви у приватному будинку живете? Особисто я чую як сусіди чхають
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляПетриківна
а я думала боїтесь, що Вас мобілізують)
в мене чоловік служить і дитина малолітня, у цьому сенсі, мені боятися нічого
МояХатаЗкраю• 11 декабря 2023
Я тоже перед работой хожу. Посмотрите групповые. Я или просто в зал хожу или на фитнес и похожие

ДелайКак_Я• 11 декабря 2023
а чего именно вы боитесь? там никто не кусается правда. тем более возьмете тренера, будете делать что он говорит, что там страшного? А тренера из трусов выпрыгтвают, что б клиенты от них не уходили, так что как он вокруг вас будет бегать, может быть прикольно, но пугать точно навряд ли будет)
птицаворона• 11 декабря 2023
Я так ходжу. Правда, пізно ввечері - півгодини бігової доріжки, потім трохи тренажерів - 3-5 по 3 підхода з комфортною вагою, потім ще хвилин 5 вєлічька. І нормально. Про схуднення мови не йде, аби не розсипатись просто.
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляптицаворона
я думаю мені зараз будь-яка активність це про схуднення
птицаворона• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Пробуйте. Це все одно краще, ніж нічого. А, ну і да, я теж боялась жахливо, і ніяково було, потім звикла і вже як до себе додому ходжу. ;)
Царевна в уггах• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Ні. А як це заважає?
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ні. А як це заважає?
Ви б хотіли щоб Вам на стелі хтось стрибав? (це образно)
Царевна в уггах• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Ну в мене зверху скажені діти живуть, тому не звикати. Мені якось байдуже. Ще не вистачало через сусідів йти до залу.
Безсовісна кума• 11 декабря 2023
Мила, я була на вашому місці ще 2 місяці тому. Правда вага 74 кг.
Ніколи в спорзалі не була, дупля не відбивала як працюють тренажери. Це мене і лякало, що я там просто розплачусь і загублюсь.
Отак приводила дитину на заняття поруч з спорзалом,ливилась у вікно і боялась до сліз. Потім побачила, що знайома ходить туди. Я набралась сміливості і попросила в неї помогти розібратись. Вона погодилась. Мені було трохи незручно, але все ж. І вона ввела в курс справи. Показла як включати доріжку, 5 тренажерів. Я переглянула на ютуб відео також тренування для новачків, взяла кілька вправ з гантелями для себе. Ще часто співпадають тренування з тренером у дівчат, я підглядаю трохи і собі щось беру.
Загалом так у мене:
1. Розминка на тренажері 10-20 хв хотьба
2. Розминка зарядка пару хвилин розтягти тіло.
3. Працюю з 2 тренажерами на руки по 3 підходи 15 повторень зьвагою 20 кг
4.гантелі на руки
5. Тренажери 2 на ноги по 3 підходи 15 повторень 20 кг вага.
6. Підйом на лавку з гантелями 2 кг на кожну ногу по 15 разів.
7. Качаю спину 3 підходи по 15 разів без додаткової ваги
8. Підйом ніг на нижній прес 4 рази по 10 разів
10. беру мат і лягаю на пол качаю прес, на тренажері не вмію.
11. Трохи розтяжка
12. Знову йду на бігову і 10 хв йду швидким темпом і чередую з бігом.
13. Вилажу зі спортзалу і здаєттся зараз вмру, але після душу я не я і готова брати вершини.
На все 1- 1.5 год
Це тільки мій досвід.
Звичайно краще взяти тренера, щоб підібрав вправи. Але треба хоч 3 тренування.
Хай все у вас вийде. В мене на початку була кріпатура капец, тепер шпарю без передиху і в шоці на скільки я стала виносливіша, особливо біг вкінці.
Ви можете почати з кардіо.
Просто ходіть на тренажері по максимуму і харчуванням займіться. Через місяць візьмете тренера. Доречі як бачу, що приходять перелякані дівчата і не розуміють як підійти до тренажера, то підходжу і помагаю. Деякі псіхують, що не просили, а деякі вдячні дуже
Безсовісна кума• 11 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Це якийсь грандіозний провтик спортзалу
Ні собі ні людям
Прибираю щодня• 11 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
500м, і так пішки йду)
Отважные герои всегда идут в обход, проложите путь длиннее.
автор Меня не звали • 11 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
750м?))