ТрамвайGirl• Изменено 11 декабря 2023

Булінг у садку. Дайте пораду

У державному садочку дитині (5р)все було ок, але донечка дуже боялась в укритті (перероблений підвал).
Тому, перевели у приватний. Сьогодні 4 день. Дитині все подобається, вихователь теж, але діти відверто булять. Не дають іграшки брати, не пускають у гральну кімнату. Одна дівчинка це все затіває та налаштовує інших діток. Так і каже, щоб не давали моїй дитині іграшки і всі інші діти слухаються.
У нас така ситуація вперше, тому чесно, не знаю, як себе поводити. Моя дитина лідер по натурі і та дівчинка теж, то скоріш за все у цьому причина.
Поділіться порадами. З вихователькою завтра буду говорити
Воленс-неволенс• 11 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Теж хотіла написати про це, як люблять мами всюди втулити ’мій/моя лідер’. Який лідер у 5 років? Лідерські якості це не про випенрьож, це дещо інше і може проявлятися в більш зрілому віці.
По темі, будьте готові розмовляти не лише з вихователькою і батьками, але і самій стати об´єктом булінгу для них.
Оооо, еще какие лидеры в 5 лет! Это я вам как воспитатель детского сада говорю. И как воспитатель же и задаю вопрос- а воспитатель не видит , что ребенка обижают? У нее сейчас адаптационный период, все внимание должно быть на нее и такое проходит мимо? Бегите из того садика. Ну вот серьезно...

автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
А скільки дітей в групі, що вихователька сама не бачить, що коїться?
Взагалі то звичайна ситуація з новеньким, яку вихователька повинна вирішити, але прямо ’булінг’ - то ви якось дуже гучно назвали.
Сьогодні було 6 дітей. І от 5 проти 1. Вихователька часто зайнята і кудись відходить, зі слів дитини
постою_послушаю• 11 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
ніколи не повірю, що діти не пускають в ігрову кімнату, а вихователь ніяк не реагує.
Могли делать изподтишка, увидели воспитателя сразу пустили, но игрушки не дают и в игру не приглашают. На площадке детской это нормально, но в саду такого быть не должно, для этого там и есть воспитатель с педагогическим образованием, а не только пару нянек чтобы носы и попы подтирать
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вы считаете это нормальным? Автор не права, что хочет оградить от такого своего ребёнка хотя бы в детсадовском возрасте и заставить воспитателя выполнять свои прямые обязанности и следить за микроклиматом в детском коллективе? Такое впечатление, что вы с нар пишете..
Не знаю как там на нарах и как от туда пишут, вам видимо виднее раз вы в курсе 🤷🏻‍♀️
постою_послушаю• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тю) то я шото не то написала 😂 там точно должно быть не крутышка) в типа главная в группе)
Смотрящая, ага
Вечер в хату
Воленс-неволенс• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Чем она занята? Или ребенок придумывает , или, повторюсь, бегите из этого садика.
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Чим, цікаво, вона так зайнята))
Розмовляйте з вихователькою. Це її відповідальність зробити нормальні відносини в дитячому колективі.

Рожева юбка• 11 декабря 2023
Можу сказати єдине, діти дійсно можуть не приймати дитину, якщо вона намагається їх образити. Чи точно ваша лідерша не ображає діток в садочку?
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Дуже дякую за адекватну відповідь, бо уже враження ніби сайтом помилилась.
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
В 5 років діти показують крутість пресуючи іншу дитину?
И в 5 лет они показывают кто тут главный. И даже когда еще говорить толком не умеют. Поэтому и забирают на площадках свои игрушки, не дают играть другим. Такое тоже бывает
Анонимба• 11 декабря 2023
так всё смачно было про буллинг, я даже сочувствовать начала, но тут в тексте появился пятилетний лидер и всё покатилось в тартарары.

по теме: а гиде в это время шарится частная воспиталка?
Воленс-неволенс• 11 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Не могли. Четвертый день ребенок в садике. 6 детей. Не могло такое остаться незамеченным. Ну адаптация же у ребенка, сейчас все внимание к ней.
Или это мы такие повернутые в нашем садике...
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Моя дитина лідер по натурі.....
это вы по каким признакам определили? ей все можно?
Серьезно...
Бо я знаю свою дитину!
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Бо я знаю свою дитину!
Хорошо - какими качествами обладает лидер в 5 лет?
Анонимус Я• 11 декабря 2023
Коли дочитала до ’моя лідер’ вже здогадалась що коменти будуть агонь і не помилилась дівки, ви як завжди в точку
Анонимба• 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
мэйби, собирает стаю голубей и ведёт их в сторону юга?
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я считаю что это жизнь! Которая будет продолжаться и в школе и в универе и на работе. Не везде конечно, но такое имеет место быть)
А у меня впечатление как буд то вы только вылезли из пещеры и такая- люди, вы реально бываете разными? Ого, вот это поворот! Просыпайтесь
Задача вихователя, в тому числі, навчити дітей спілкуватися і домовлятися.
Але звичайно, можна влаштувати дитячі розборки. Наприклад, дочка автора може тріснути того, хто в неї забирає іграшку, по голові. Так краще буде?
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
мейби... но я таки дождусь ответа...
очень уж интересно
Анонимус Я• 11 декабря 2023
Ответ дляАнонимба

Те же мысли были, а то уж было почти слезу пустила

Жертва интернета• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
За 6 дітьми не може прослідкувати? Треба тікати від таких.
У нас в державному садочку, в молодшу групу, прийшло двоє нових гіперактивний дітей, яких вигнали з приватного садочка. Вони били дітей (обоє), але і при цьому, ніхто не жалівся, так як всі батьки розуміли. Через деякий час вихователі вибудували відносини між дітьми і все було добре. Дітей в групі було 25, а тут з шість дітей не подружать.
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ви що, на знаєте, що тут завжди винен той, хто прийшов з питанням? )))
Ніби й дорослі люди, а діють як в садочку вашої дитини)
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
Никто не спорит. Но не всегда будет воспитатель, учитель и тп влазить это и вникать. Понятное дело что автору стоит переговорить с воспитателями, это даже не обсуждается. Но автору нужно и принять что это не последний раз такая ситуация что ее ребёнка обижают и каждый раз она не сможет решать за своего лидера все, это невозможно и не нормально.
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
Дуже рідко створюю питання. Дякую
Тра Ля Ля• 11 декабря 2023
Так она тоже лидер - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3448569
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Будет интересно если после частного садика ребенок автора пойдут в обычную школу. Автор, напишите нам как там будут обстоять дела)
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Все буде ок, не хвилюйтеся
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Все буде ок, не хвилюйтеся
Ну у вас уже не все ок) поэтому не зарекайтесь
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
В державний дитина ходила і все було прекрасно. Тому, ваша іронія недоречна
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дівчинка 4-й день в новому колективі. За що вихователька отримує зарплатню?
І, так, лідером (хоча я думаю, автор має на увазі, що дочка просто активна, не стоїть тихесенько в куточку) може бути й 5-и річна дитина.
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Я вам пишу о школе 🤷🏻‍♀️ а вы мне про садик снова