ТрамвайGirl• Изменено 11 декабря 2023

Булінг у садку. Дайте пораду

У державному садочку дитині (5р)все було ок, але донечка дуже боялась в укритті (перероблений підвал).
Тому, перевели у приватний. Сьогодні 4 день. Дитині все подобається, вихователь теж, але діти відверто булять. Не дають іграшки брати, не пускають у гральну кімнату. Одна дівчинка це все затіває та налаштовує інших діток. Так і каже, щоб не давали моїй дитині іграшки і всі інші діти слухаються.
У нас така ситуація вперше, тому чесно, не знаю, як себе поводити. Моя дитина лідер по натурі і та дівчинка теж, то скоріш за все у цьому причина.
Поділіться порадами. З вихователькою завтра буду говорити
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
В державний дитина ходила і все було прекрасно. Тому, ваша іронія недоречна
убери из вашего поста всего два слова - булинг и лидер - ответы были б совершенно другими...

ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
Дівчинка 4-й день в новому колективі. За що вихователька отримує зарплатню?
І, так, лідером (хоча я думаю, автор має на увазі, що дочка просто активна, не стоїть тихесенько в куточку) може бути й 5-и річна дитина.
И?
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
100%!
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я вам пишу о школе 🤷🏻‍♀️ а вы мне про садик снова
В школі теж багато що залежить від вчителів. У нас, зі слів нашої класної, майже весь клас був лідерами. Тем не менш, вона змогла так побудувати стосунки між дітьми, що ніяких глобальних конфліктів не було.
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Так а в цьому садочку бункер є?
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Так а в цьому садочку бункер є?
Є
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
Так а зараз всі керівники?

Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Погоджуюся
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Є
І дитина не боїться? У чому відмінність?
Гарнюнька• 11 декабря 2023
Автор спеціально про лідера))) дописала. 100%
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Якщо дитину не пускають гратись в окрему кімнату, то де вона і чому вихователь не в курсі? Діти самі багато часу, якщо такі складнощі. Це для вас безпечно?
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
Естественно от учителей многое зависит. Никто не спорит.
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Так а зараз всі керівники?
Ні. Але всі, про кого я знаю, нормально влаштувалися у житті.
Иванка Бур• 11 декабря 2023
Ответ дляРаспутница
Не думала, что пятилетние карапузы могут устраивать буллинг))
Оо, Вы их недооцениваете, потому что не сталкивались. Интересно, что это характерно именно для девочек. Мальчишки попроще - не понравился, подрался, делов. Свою дочь переводила в другрй садик, и в новом колективе тоде с этим столкнулась. Моя дочь - не лидер, застенчивая, но девочка одна ее невзлюбила и откровенно подговаривала остальных не играть, не дружить. Сейчас вот младшая ходит в польскую школу, и надо же так повезло, что в классе две ’звезды’ - одна мощная бой-девочка, которая может и ударить, и бутерброд подойти откусить, а вторая действует исподтишка -серый кардинал. На придомовой площадке подговорила побить мальчика-одноклассника, с которым дружила, и запереть в подвале. Детям по 6-7 лет.
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Не боїться, бо тут укриття в приміщенні, зроблене як кімната, а там підвал перероблений, дуже галасно
Копирайторша• 11 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Люди просто з таким не стикалися, тож вважають, що такого не буває
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
І як впорались з цим в новому колективі? З часом діти порозумілися?
Кидстаффовка• 11 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
ніколи не повірю, що діти не пускають в ігрову кімнату, а вихователь ніяк не реагує.
Мені теж щось не віриться. Тим більш, у приватному дорогому садочку.
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
А чого дорогий?

Иванка Бур• 11 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Теж хотіла написати про це, як люблять мами всюди втулити ’мій/моя лідер’. Який лідер у 5 років? Лідерські якості це не про випенрьож, це дещо інше і може проявлятися в більш зрілому віці.
По темі, будьте готові розмовляти не лише з вихователькою і батьками, але і самій стати об´єктом булінгу для них.
Характер видно с пеленок. Ктото ведущий, кто то ведомый, конечно же, в 5 лет это можно заметить.
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Якщо дітьми займатись, то оцього тицяння не було б. Сумнівна заміна садочку. Якщо нема вихователя, то просто місце байдикування дітей
Кидстаффовка• 11 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А чого дорогий?
Апріорі. Приватні бувають дешевими? Тоді беру слова назад.
Иванка Бур• 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это да, дух советчицы - противоречить во всем)
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
Є різні. Тут на 6 чоловік, якісь неук вихователь і повний пофігізм
Василина Семеніч• 11 декабря 2023
Автор, платите більше 10 тис?
Пушка заряджена• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
В прямом смысле) вы жизнь эту жили или только дома сидели? Вы не в курсе что когда приходят новенькие то либо они показывают себя либо их притесняют) пришла новенькая и естественно девочка крутышка показывает новенькой кто тут мамка.
А на хрена там воспитатель вообще нужен? Пусть сами тусят и делают , что хотят.
барабанщица• 11 декабря 2023
Розпитайте дитину, що робить вихователька? Чим зайнята? Чи діти весь час самі? Які іграшки саме не дають? Можливо, якась дитина грається тою іграшкою, а ваша хоче забрати? Дітей мало, дивно, що вихователька не бачить ситуації. Розпитайте дитину, що їй сподобалося в новому садку? Що було гарного? У 5 років про умисне цькування та лідерство, і що одна дитина змогла всіх налаштувати зарано говорти. Хоча… якщо ті 5 дітей дружать поза садком, якщо вони старші за вашу, то все може бути. Говоріть з вихователькою, не чекайте.
Salsa-24da• 11 декабря 2023
Воспитатель должна навести порядок в коллективе. Четырехлетние дети не могут быть предоставлены сами себе
Как педагог реагирует на такое?
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Автор, платите більше 10 тис?
автор ТрамвайGirl • 11 декабря 2023
Ответ длябарабанщица
Вихователька дитині дуже подобається, заняття цікаві. Завтра буду говорити, щоб почути і іншу сторону