ТрамвайGirl• Изменено 11 декабря 2023

Булінг у садку. Дайте пораду

У державному садочку дитині (5р)все було ок, але донечка дуже боялась в укритті (перероблений підвал).
Тому, перевели у приватний. Сьогодні 4 день. Дитині все подобається, вихователь теж, але діти відверто булять. Не дають іграшки брати, не пускають у гральну кімнату. Одна дівчинка це все затіває та налаштовує інших діток. Так і каже, щоб не давали моїй дитині іграшки і всі інші діти слухаються.
У нас така ситуація вперше, тому чесно, не знаю, як себе поводити. Моя дитина лідер по натурі і та дівчинка теж, то скоріш за все у цьому причина.
Поділіться порадами. З вихователькою завтра буду говорити
Иванка Бур• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
І як впорались з цим в новому колективі? З часом діти порозумілися?
Какое там. Просто старается держаться от них в стороне. Но когда боевая подошла и ударила мою дочь ногой в живот ни стого ни с сего, написала письмо маме, учительнице с угрозами всех инстанций от директора до полиции. Мне долго обьясняли, что у девочки проблемы с психикой и она не ведает, что творит, но пока не лезет и бежит здороваться со мной завидев издалека.

Оскорбляю всячески• 11 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
мейби... но я таки дождусь ответа...
очень уж интересно
Навряд чи дочекаєтесь, автор вперто ігнорує дане питання
Светка-пипетка• 11 декабря 2023
я против хейта на форумах, но фраза ’мой ребенок лидер’ оооочень сильно тригернула. Что вы подразумеваете под понятием ’лидер’? ответьте себе сами на этот вопрос, может тогда и проблема буллинга перестанет быть актуальной
Сегодня не целуюсь• 11 декабря 2023
Автор, на жаль, вихователь не справляється-не вміє/не хоче. розмови не виправлять ситуацію.
тож однозначно тре змінити педагога. якщо в уьому дитсадку іншої пропригодної нема, знасить шукайте третій садочок.

п.с. це як з перукарем-або вона вміє стригти, або хоч розказуй, хоч показуй, хоч картинки неси зі схемами, а на голові після домашньої помивки хіросіма.
Ні за холодну воду• 12 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Уже пізно для попкорну
Такі речі мають пресікатися вихователькою на корню. Не раз сталкувалася з тим, що приватні садочки філонять в цьому напрямку.
дожену і ощасливлю• 12 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Характер видно с пеленок. Ктото ведущий, кто то ведомый, конечно же, в 5 лет это можно заметить.
Характер так, бо він залежить від будови нервової системи, яка формується на перших тижнях розвитку ембріона. Але щодо лідерства, певно у нас з Вами різне розуміння про це. Лідерство - це не ’я хочу, а ви всі так зробіть, бо я так сказала, а якщо не зробите, то буду верещати або вдарю’. Лідерство - це відчуття колективу, його настроїв, потреб і клімату всередині цього колективу; це відчуття відповідальності за кожного учасника і наслідків прийнятих рішень.
Тому в 5 років про лідерство не йдеться, це погане виховання, нестбільна нервова система і невідчуття особистих меж.