Протру пилюку• 11 декабря 2023

Вспомнила, как дочка поломала руку однокласснице

Смотрю темы про детей и только что вспомнила как дочь в первом классе поломала руку другой девочке. Уже как раз ровно 6 лет прошло с того момента, поэтому вспомнила. Она защищала свою подругу. Ой, вспомнила какая тогда паника была, как она ревела, что просто хотела заступится. Припомнила эту ситуации дочери, она говорит, что с одноклассницами и той девочкой, за которую заступилась, до сих пор иногда вспоминают ситуацию. Вот это вытворяла, тогда был капец
автор Протру пилюку • 11 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви спеціаліст в цій справі, ви краще знаєте...
😳

Tammy21• 11 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Психологічне ж насильство це не просто кричати. Я не памʼятаю вже точно як там було, але якби ви поступили в такі ситуації? Це вже ви потім такі розумні, потім всі можуть напридумувати безліч інших виходів
Тобто, на дитину навіть не кричали? Піти вона теж могла, як я розумію, це не був самозахист, це 100% напад, який не можна виправдовувати. За якій треба нести відповідальність, Який треба пропрацьовувати, копати що це було. Але ні, у вас все просто -- ніякої рефлексії, так, забавний випадок.
Tammy21• 11 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
А чому я маю мати претензії до нього?
Ви його читали? Все пам´ятаєте? Живете по Канону?
автор Протру пилюку • 11 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Та пропрацювали вже це випаду давно, в школі з директором, з всіма правилами, причудами, не хвилюйтесь. Все розрулили вже давно і забулись, це я так згадала просто
автор Протру пилюку • 11 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Не живу, а ви віруюча?
Tammy21• 11 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Не живу, а ви віруюча?
Якщо не живете, то до чого ветхозавітний догмат приплели?
Дивлячись у що)
Tammy21• 11 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Я не хвилююся, але дякую, що ви переживаєте.
Ваші коменти, спогади доньки, які ви озвучили, та навіть саме створення темки говорять про зовсім інше.

автор Протру пилюку • 11 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Дивлячись у що)
Просто, можна багато що цитувати
автор Протру пилюку • 11 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Про що? Я щось погане писала?
Tammy21• 11 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Просто, можна багато що цитувати
І багато що ламати. Слухайте, а як ви до анархії відноситися?
автор Протру пилюку • 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я розумію, що це не реально
Tammy21• 12 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Я розумію, що це не реально
А хотілося б?
Без образів• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Руку можна зламати навіть невдало дернувши. А це дуже далеко від анархії
Tammy21• 12 декабря 2023
Ответ дляБез образів
А ще можна почитати коменти і мами, і мої, прослідкувавши розвиток діалогу та мамин загальний настрой)
автор Протру пилюку • 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
А який мій загальний настрой?
Tammy21• 12 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
А який мій загальний настрой?
Я побачила те, що ви фактично виправдовуєте ту зламану руку. Я не права, ви засуджуєте фізичне насилля?
автор Протру пилюку • 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Засуджую
Tammy21• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Засуджую
Тобто, ніякої романтизації того випадку не відбулося і ваша донька чітко розуміє, що подібна поведінка не повинна мати міста?
автор Протру пилюку • 13 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви так пишите, ніби вона спеціально цілеспрямовано так зробила. А як так виходить, що люди самі собі руки ломають?

Tammy21• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви знов шукаєте виправдання. Ваша дитина вдарила дівчинку, яка фізично ій не загрожувала, і досі донька продовжує молоти цю тему, романтизуя це дійство.
автор Протру пилюку • 13 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви звісно краще знаєте мою доньку і ситуацію, ніж я)
Tammy21• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Я звісно не знаю краще вашу доньку і ситуацію, але це не заважає мені, маючи навичку читання, проаналізувати ваші коменти.
Якщо б ви пропрацювали цю ситуацію, то дитина б зрозуміла увесь пц, і у вас навіть би думки не виникло створювати подібну темку під подібним градусом сприйняття.
Ви протирічите собі буквально у кожному коментів. Таке враження, що ви самі ще не вирішили як до цього ставитися.
автор Протру пилюку • 13 декабря 2023
Ответ дляTammy21
А як я собі противорічу?
Tammy21• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
А як я собі противорічу?
Ну ок, як приклад. Вас там вищче питали, про те наскільки це вело, ви відповіли що так, зараз да.