ТрамвайGirl• Изменено 11 декабря 2023
Булінг у садку. Дайте пораду
У державному садочку дитині (5р)все було ок, але донечка дуже боялась в укритті (перероблений підвал).
Тому, перевели у приватний. Сьогодні 4 день. Дитині все подобається, вихователь теж, але діти відверто булять. Не дають іграшки брати, не пускають у гральну кімнату. Одна дівчинка це все затіває та налаштовує інших діток. Так і каже, щоб не давали моїй дитині іграшки і всі інші діти слухаються.
У нас така ситуація вперше, тому чесно, не знаю, як себе поводити. Моя дитина лідер по натурі і та дівчинка теж, то скоріш за все у цьому причина.
Поділіться порадами. З вихователькою завтра буду говорити
ТрамвайGirl
• 11 декабря 2023
Ответ дляСплюшка
О, первое столкновение между мамкиными лидершами. Я за попкорном
Уже пізно для попкорну
Мій не такий• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Уже пізно для попкорну
Та ні, якраз зараз почнеться.
Порада, до вихователя негайно
ТрамвайGirl
• 11 декабря 2023
Ответ дляМій не такий
Та ні, якраз зараз почнеться.
Порада, до вихователя негайно
Прийшла спершу до мам з досвідом
Сплюшка• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Уже пізно для попкорну
Отборочный тур битвы лидеров - тут не поздно
ДелайКак_Я• 11 декабря 2023
Так чекайте ще, притруться. Такий
’ булінг ’ пережили всі, хто ходив в садок ще з часів ссср
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ви бачили весь цей булінг на власні очі?
ну да.... лидеру не дают игрушки ай ай ай
Ку ка ку ка ку• 11 декабря 2023
Лидер это вы так решили ? Тут как послушать одни лидеры цирк да и только
Радуга-дуга• 11 декабря 2023
Прямая вина воспитателя, онн отвечает за климат в коллективе, должна сдружить детей и пояснять, что такое хорошо, а что такое плохо. Где она находится, когда все это пооисходит, как реагирует, какие меры принимает - вот в чем вопрос
Невидимка• 11 декабря 2023
Що таке в вашому розумінні лідер?
До вихователя підійдіть, що тут ще можна робити? Ну можете ще мамі іншої ’лідерки’ написати
ТрамвайGirl
• 11 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Цілком згодна
дожену і ощасливлю• 11 декабря 2023
Ответ дляСплюшка
Теж хотіла написати про це, як люблять мами всюди втулити ’мій/моя лідер’. Який лідер у 5 років? Лідерські якості це не про випенрьож, це дещо інше і може проявлятися в більш зрілому віці.
По темі, будьте готові розмовляти не лише з вихователькою і батьками, але і самій стати об´єктом булінгу для них.
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Відбити треба ту дівчинку, щоб знала своє місце
печенку...
ТрамвайGirl
• 11 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Так чекайте ще, притруться. Такий
Ну в ссср ваші батьки не платили 10к у місяць
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2023
Та дівчинка не лідер, а абʼзер майбутній скоріше всього
Жерица ночи• 11 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Лідер- то така ксивка для неуправляємих дітей, яким ніколи нічого не забороняють і вони думають- що пуп землі, який все можна.
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
По вашому всього, що ви не бачили на власні очі, не існує?
ДелайКак_Я• 11 декабря 2023
Ответ дляТрамвайGirl
В нас був безкоштовно, а в вас за 10000
Ринкові відносини
ТрамвайGirl
• 11 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Не бачила, але я вірю своїй дитині
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Тю) так всегда было есть и будет 🤷🏻♀️
В частный садик пришли чужаки, местные их не принимают. Ничего удивительного.
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Это в первую очередь родители должны поянивать
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2023
Ответ дляРаспутница
Не думала, что пятилетние карапузы могут устраивать буллинг))
Много чего могут
постою_послушаю• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тю) так всегда было есть и будет 🤷🏻♀️
В смысле? Автор не домой к ним ребёнка привела
Українська зірочка• 11 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тю) так всегда было есть и будет 🤷🏻♀️
эх... ниче вы не понимаете... тут пришел лидер, а место уже занято..
в попу никто не целует, мать и лидер - недоумевают - ПОЧЕМУ?