Анчо Ус• 12 декабря 2023
Постійно спати хочу, упадок сил, погана концентрація- 36 років
Не тримаюсь на ногах
Багатодітна мати
Все почалося буквально 2 дні тому коли тривогу не оголосили, і ппо гучно спрацювало що було страшно дуже
Чи це від темряви і сірості на вулиці? Які аналізи здати
Багатодітна мати
Ластоноша• 12 декабря 2023
Это надпочечники сбой дали. Стресс гормоны рушит полностью. Ну и усталость яичников могу предположить, если было несколько беременностей. Чем восстанавливались после родов?
Анчо Ус
• 12 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Та нічим