Ласую колобками• 12 декабря 2023

Тем кого раздражает русский язык, как вы живёте в обществе?

Лично у нас в городе больше половины говорят на русском, в транспорте, магазинах, кафе и всюду. Знаю, что многих раздражает русский. Как вы живёте в обществе? Каждый раз ненавидите людей? Сидела в кафе, говорила с подругой и женщина одна стала странно коситься, хотя мы ничего такого не обсуждали. Прошли мимо неё,а она с сыном на украинском говорит, судя по всему из-за русского языка странно смотрела, с презрением.
арина-ветерок• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Мої родичі із Ізюма втекли, після 65-70 років російською, вже 2 окипрекрасно українською говорять, русня у них на старості все нажите тяжкою працею забрала, друзі із Лисичанська чудово українською говопять, все втратили, сусіди із Луганська теж українською в 50 защебетали. А такі, які колискову слухали російською, і далі продовжують її плекати, бо їх русня прямо не зачепила.
Звісно, ті хто виїхали перейшли, дивно було б в україномовному середовищі не переходити на українську. А ті хто зостався вдома , тим важче перестроїтись, особливо якщо ніхто з оточення не переходить. Особливо старим людям. То так і розмовляють російською, як і раніше.
liss• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
В мене давні козацькі роди, і з маминої, і з татової сторони.
А ви історію вчіть.
Не чувствуется ..скорее другие ваши утверждения прослеживаются , это однозначно ясно и без вашей истории ))
ёжовые рукавицы• 12 декабря 2023
Ответ длякиса Мика
А немецкий не огидно учить?Сколько убили,сожгли,замордовали эти фашисты?А теперь,что не тема,куда свалить на пАсобія-в Германию!Ну надо же,какие друзяки стали.
1.Ні я ні мої діти не вчили німецьку .
2 . Я нікуди зі своєї України не звалювала і поки не збираюсь.
3. Німці чужинці, нас зараз підтримують, а ,,брати наші- рідна кров´´ , катують і вбивають.
Mrs.Ochmonek• 12 декабря 2023
Ответ дляliss
Граждане Украины .
А румуноговорящі є? ) Чи вони все таки румуни, як нац меншина, при тому громадяни України?
киса Мика• 12 декабря 2023
Ответ дляKleri
Контент не может говорити.
Контент - это содержимое.
Это текст, медиа. Он может быть на украинском, русском, английском. Но он не может говорить ни укрлитом, ни ...ни руслитом :)
Ой,как неудобно получилось хотела ’блеснуть’ ,а оно облом вышел,что ж вы так её обломали
Kleri• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Просто не спілкуюся, иозвертаюся і йду туди, де говорять.
Поняла. Рада, что вы наконец наладили общение с родственниками 65 лет и друзьями.
ОленаЯ• 12 декабря 2023
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
Witty• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Ви троляка антиукраїнська.
Яка так і не змогла відповісти, ким вважає половину воїнів ЗСУ, що розмовляють російською.

Ставлю десятку, що знов проігнорує питання 😂
Kleri• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Mtatjana• 12 декабря 2023
Я сама ще в процесі повного переходу, але повністю російськомовні бісять
киса Мика• 12 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Подрысь• 12 декабря 2023
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
liss• 12 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та я со отколь знаю.. вон на границе с румынами спросите у них по два паспорта и они довольны жизнью ))
Mrs.Ochmonek• 12 декабря 2023
«Я знаю російську, і англійську, і німецьку, а також іврит і низку слов’янських мов, але не дозволю собі говорити російською, бо на кону – виживання української, а отже української культури, українського духу і самої України»

Хто сказав? Без гугла, будь ласка)
NafffAnja• 12 декабря 2023
Ответ дляKleri
Контент не может говорити.
Контент - это содержимое.
Так, так)
Ще раз дякую.
Що літературною російською пояснили як мені говорити не літературною українською)
Mira29-c3c3• 12 декабря 2023
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
Яка ж ви неприємна людина ,фууу
liss• 12 декабря 2023
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
Скучно ж будет 😅
Carin• 12 декабря 2023
Ответ дляNafffAnja
А тут вже ні.
Слово зміст має декілька значень, одне з яких «суть, внутрішня особливість чого-небудь».
Мову я вчу і вчитиму все життя.
Подальший спіч не бачу ’сути, внутрішньойи особливости’ коментувати.

Этакая костыльная конструкция.
Или немае сенсу, или не вважаю за доцильне, или не бачу необхидности

Вторая костыльная конструкция - рухаты кого-либо. Извините, но украинский для вас - классический язык взаймы, к-рые вы вообще не чувствуете.

В итоге вы разговариваете как google -переводчик, отказавшись от родного языка и не выучив нормально чужой. Но считаете жизненно важным со всеми поделиться, что к русскому языку и русскоязычным вы испытываете откровенное отвращение. С такими соотечественниками и внешние враги с их пропагандой не страшны.
ОленаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляalex-3f3c
Х.З. в мене рідна мова взагалі була Молдовська-Румунська відповідно расійською теж розмовляв переважно, ще в початкових класах перейшов в Українську школу, батьки переїхали з Молдови на З.У. Добре що класний керівник була вчителька Української, але до інституту розмовляв переважно расійською, типу всі продвинуті пацани мають расійською розмовляти, був стереотип типу Українською розмовляюсь тільки в селах... і тут бац!!! інтитут - всі преподи розмовляють Украінською. всі технічні, математичні вся термінологія Українською, я такий ВАУ!!! всі продвинуті чуваки користуються Українською, тільки пару дятлов - російською, мені так страшно стало бути білою вороною, корочше - суржиком не суржиком але розмовляв Українською але тільки в стінах академії, після 2014 вже виключно Українською і навіть думати почав Українською, а після 2022 реально російська мова десь на вулиці чи в магазині почала різати слух
Так само складалося по життю.
киса Мика• 12 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Немає такого терміну .є зросійщені українці .про україномовних рос .щось чули ?
Нет,это вам виднее,где только такой пошлости набрались-зросійщені.Надр же до такого додуматься.
Mira29-c3c3• 12 декабря 2023
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
киса Мика• 12 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Українці, у яких забрали мову шляхом геноцидів і етноцидів, проживали.
Украины,говорящие на русском языке,замечу.
ОленаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляklux
только то, что вижу в этой теме. Зачем мне вас знать больше?
Ненавиджу москалів, кляту русню, все,що з ними пов´язано!!!!! От все, що потрібно знати про мене в цій темі.
Подрысь• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Всі мої хлопці в ЗСУ - не москалі.
Удалено администрацией...
klux• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
тю, их все ненавидят, открыли Америку. Можно подумать, вы такая особенная ))
ОленаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляNafffAnja
Прикольно, російськомовні знавчині сидіть зі словниками і коментять чиюсь українську)
Ну, я це ж настільки вчепитись нема до чого.
Смішно.
Я 3,5 місяці прожила на Галичині, то звикла до їх мови. А щоб вони сказали ніц нема, цьоця, шпондер тощо.
Mira29-c3c3• 12 декабря 2023
Ответ длякиса Мика
Олечка79• 12 декабря 2023
Ответ дляsunholder
Прочитала всі сторінки, щоб дізнатись, хто автор, але довелось охрініти від взаємної ненависті, злості всіх дописувачів в цій темі.
Замечу : ненависть и открытая злоба исходит почему то от украиноязычных . 🤷🏼‍♀️
ОленаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Почему вы игнорируете мой вопрос?)
Сколько вам платят за раздувание конфликта на языковой почве?
Нічого не платять, якби за це платили, то я б мільярдеркою була, так русню ненавиджу.
ЧупакабраЗеБест• 12 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
а я сегодня салат ела, мы теперь все все друг другу расскзывать будем?