Творю чудеса• 12 декабря 2023
На роботі забирають всі сили. Просто вже не хватає на роботу енергії
У нас на роботі директор вирішив як він каже зробити експеримент. Підняв зп кожному на різні суми. А тепер ходить і каже,що я вам підняв зп і тепер ви повинні робити більше,якщо не будете то я у вас її заберу. Співробітники всі в шоці,якщо починаєш казати що щось не подобається, відразу кажуть будете багато говорити всіх звільню. Я почала роботу шукати.
Ромашкинная• 12 декабря 2023
Знаю керівників такого типу. Розрахунок його був на те, що будете гризтися між собою, бо у когось більше, у когось менше. А його ніхто чіпати не буде і він буде тим всім милуватися.
Шукайте іншу роботу, бо далі маразм буде тільки більшим