Мира всем• 12 декабря 2023
Життя дорослої сім´ї в батьків, який ваш досвід?
Кілька місяців живемо в моїх батьків, в них приватний будинок, місця і санвузлів достатньо. Внуки щасливі, бабуся і дідусь мага щасливі, бабуся виготовує, випікає, дід внучку зі школи возить, на заняття підстрахує як треба. Мені звісно не вистачає приватності, хоча є окрема від усіх кімната. Відносини хороші. Сьогодні мамі кажу що придивляюся варіанти оренди, а вона така, а що вам в нас так погано? Куди ж ви? Все так чудово, нам так спокійно і добре всім разом. Ну от як поступити? Тато взагалі ходить кожен день мене тискає і цілує.. Ми далеко довго жили від них.
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Если вам комфортно, то какие могут быть вопросы. Восточные семьи часто живут под одной крышей несколько поколений.
Ну мені не супер комфортно,бо я не керую побутом як звикла, але зважую, що приорітетніше.
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нам уже давно за 40. Боюсь, когда ребенок съедет в свое жилье, мы уже уйдем из большого секса
Та ладно, може і ні)
Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2023
Ну мы у моей мамы на время ремонта живём в огромной квартире. Графики у мужа и у неё не совпадают рабочие, я с ребёнком помощь минимальную получаю, когда есть время. Но бляха, все равно, это напряжение. Семья должна быть семьёй отдельно. Ячейкой со своими правилами, жизнью, порядками, едой
Брюнетка в Мармеладе• 12 декабря 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я бы жила с родителями, если все хорошо и нет никаких конфликтов
А вы пробовали? Я даже несколько дней не выдерживаю. У меня родители жаворонки, с 6 утра пылесосят, а в 9 отбой. Мы любим потусить, фильм посмотреть, чай попить, ложимся спать после 24:00. Да и вообще, мама сложный человек.
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Двері з замком, в дальньому кінці коридору, будинок великий, це мене не тривожить. Мені не вистачає посиділок тільки сім´єю на кухні, можливості керувати меню, син уже дуже набрав вагу(( В нас двоє дітей.
Поговорите на счёт питания детей с мамой вашей, и наслаждайтесь тем что вам ничего не нужно делать) ну а вообще с родителями конечно не слишком комфортно, но если хорошие отношения и жизнь заставляет, то реально пожить какое-то время.
Белоснежко• 12 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Если у вас такие замечательные родители, то почему нет?
У меня тоже свекры замечательные, а мне иногда выть хочется, и возможности нет чтобы снять отдельно, и так эту снимаем, на съем двух квартир не тянем финансово.
Белоснежко• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Как же я вас понимаю(
Багиня• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
З серпня.
Ви щаслива автор, що маєте таких батьків.
Мої та батьки чоловіка, як Кайдаша сімʼя.
Ні в одних би 2 дня не ужились(((
Бережіть такі відносини та насолоджуйтесь так допомогою).
Ні в одних би 2 дня не ужились(((
Стервочка• 12 декабря 2023
Автор зачем вам наше мнение?
Смотрите сами.
Можете, побудьте пока еще . Раз родителям такая радость.
Я живу рядом двери в двери с мамой
С одной стороны помощь, с другой - тяжело в плане иногда хочу покоя, а не рассказов про работу или еще чего. Но, понимаю, сейчас , что она не вечная, она хочет как лучше, но мне это лучше порой не нужно совершенно ..
Смирилась..
Смотрите сами.
Я живу рядом двери в двери с мамой
Смирилась..
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Как же я вас понимаю(
Нас рядують посиділки поза домом і довгі прогулянки спільні на вихідних, як ковток повітря.
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Чоловік каже, що головне, щоб мені було комфортно, він багато працює, вдома мало часу.
Тогда бы я поэкономила денег на аренде по возможности.
И я по хорошему завидую Вам, моей маме все зятья и невестки никогда не нравились. И жить с ней практически нереально никому.
Она давит авторитетом, по любому поводу.
Багиня• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Вам мама не дозволяє?
Ви ж можете готувати своїм дітям, що вважаєте за потрібне.
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБагиня
Ні в одних би 2 дня не ужились(((
Я дякую Богові, це правда. Ми жили в обох батьків, в чоловікових на час ремонту колись давно. Для мене це був просто золотий час, свекруха гуру натуральної їжі, я прямо кайфувала і реально бачила, що ми їм могли допомогти, в них теж велике житло.
Курочка• 12 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І це жахливо. Я жила на сході таким кагалом із родиною батька. Сімʼя розпалася
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБагиня
Вам мама не дозволяє?
Я готую. А вони хочуть не суп і м´ясо, а піцу, яку дідусь приготував. Не яєшню на сніданок, а пиріг солодний, який бабуся спекла, розумієте?
Мира всем
• 12 декабря 2023
Попросити батьків не готувати не варіант, образяться, і вони так звикли харчуватися, я не можу їм не давати жити як вони хочуть через нас.
Блондинка в Шоколаде• 12 декабря 2023
П1. Я як донька не хочу жити з батьками ніколи.
П2. Я як мама не хочу відпускати дитину від себе.
Але нагадую собі п.1 постійно ,тому розумію і своїх батьків і свого сина
Марипосса285747• 12 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Ну свекры все же не мама родная
Багиня• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Так).
Але дивлячись на повну картину, у вас все добре)
Мира всем
• 12 декабря 2023
Ответ дляБагиня
Так).
🙂
Лялька в колисці• 12 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Яка ви щаслива людина! І з батьками, і із свекрами пощастило! Дякую, що поділилися такою світлою історією!
Паратруперсупер• 12 декабря 2023
Ответ дляУси Пуси
Коли народила жила з мамою 6 місяців, чоловік був цілими днями на роботі і я була як зомбі і день і ніч без сну, вирішила поїхати до мами і перший раз за весь цей час хоч виспалась) так і пробула пів року) чоловік приїздив, дитина трохи підросла і чоловік забрав нас додому, дитині вже 4 рочки, але ті пів роки згадую с таким теплом, і дуже вдячна мамі за допомогу в той час
Я теж з першою дитиною півроку жила у батьків. Теж з теплом згадую той час.
Я б на місці автора пожила з батьками, якщо і площа позволяє, і батьки щасливі. Це таке щастя, коли є батьки, нехай вони потішаться внуками, а ви ще трішки побудете поруч з ними як донечка. Це життя таке швидкоплинне😔
Локшина на вухах• 13 декабря 2023
Ответ дляУси Пуси
Як же я заздрю по-доброму, в кого такі батьки! А я від своєї допомоги не бачила ніколи, тільки їй всі мають допомагати. Хоча, коли донька народилась, їй було лише 49. Але й тоді в скрутних ситуаціях допомога не від бабусі була(