Мій не такий• Изменено 12 декабря 2023
Девочки как думаете из-за этих кибер-атак и проблем со связью могут
начаться проблемы с банковской сферой? Проблемы с депозитами, снятие наличных с банкоматов?
Svetlana-7070• 12 декабря 2023
Думаю да. Не вийшло з енергосистемою.. Це також призведе до паніки. А основна задача як? Паніка у народу.
Angel-Tereza• 12 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні,максимум завтра все відновлять,не наводьте паніку
Київстар» може запрацювати аж через тиждень!
Про це заявили співробітники компанії журналістам.
Хакери «вбили» не тільки головний пункт управління всією мережею, а й знесли конфігурації на транзитних базових станціях.
Ответ дляAngel-Tereza
Вот я о том же , и если это только ипсо буду рада
@ альонка@• 12 декабря 2023
Ответ дляAngel-Tereza
Так вже скоро 2 роки як війна, синхронізувати бази абонентів хоча б раз в день це складно?
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ дляУма Палата
Це правда, що наша ГУРівці поклали їх податкову ?
конечно. марафон не может врать.
Nathalie27• 12 декабря 2023
Якщо так хвилюєтесь, то зніміть в банкоматі запас готівки на три дні. Не створюйте паніку.
@ альонка@• 12 декабря 2023
Ответ дляРешка7777
И роуминг межу операторами не работает
Для того, щоб роумінг(будь який) працював потрібен доступ до hlr(якщо грубо - бази абонентів) домашнього оператора, а його немає. Роумінг інакше не працює.
Ответ дляSvetlana-7070
Я взагалі то на самому початку війни була впевнена що покладуть звязок. Доречі Портніков тоже, коли попереджав про війну і кричав на всіх каналах, що вона от от почнеться, радив придумати наперед як будете діяти в умовах відсутності звязку. За пару днів до війни моя подруга дитині рацію дала в школу і домовилась де вони зустрінуться раптом що. На неї дивились тоді як на божевільну, я в тому числі.
Добре, що був зв´язок, бо нервів додалось би в рази більше
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
ну вот вы и ответили на свой предыдущий вопрос
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
следующая почта, потом вокзал. все по методичке
Елена 2016• 12 декабря 2023
Ответ дляAngel-Tereza
вранье . я в Днепре, уже частично появилась связь
Olga Zelenyak• 12 декабря 2023
Может был что угодно. Все зависит от серьезности и масштаба атаки.
В этот раз все серьезное, чем когда либо раньше.
Olga Zelenyak• 12 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Накануне войны активно атаковали сайты гос структур.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 декабря 2023
какое совпадение типа: наши снесли базу данных налоговой в раше.